Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Понеділок, 27.02.2017, 06:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Грудень » 27 » Олімпіада з астрономії
17:10
Олімпіада з астрономії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ освіти  Бориспільської РДА вітає переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

10 клас

І місце -     Ященко Марія,  Щасливський НВК  (вч.Торбін Н.В.)

ІІ місце -    Сім Самсон,  Старинська ЗОШ  (вч.Биковець О.І.)

                  Драна Марія, Вороньківська ЗОШ (вч. Марченко Л.В.)

                 Білик Надія, Іванківська ЗОШ (вч.Сердюк М.С.)

ІІІ місце -  Тихоплав Анастасія,  Ревнівська ЗОШ  (вч.Кисіль Н.В.)

                  Варивода Анна, Вишенська ЗОШ (вч.Убога А.П.)

                  Гудим Діана, Рогозівська ЗОШ (вч.Штефан Л.С.)

                  Дворник Євгенія, Кучаківська ЗОШ (вч.Кулик А.П.)

                  Андрущенко Олексій, Сеньківська ЗОШ (вч. Балаш К.М.)

11 клас

І місце -   Дуднік Ярослав,  Щасливський НВК  (вч.Торбін Н.В.)

ІІ місце -  Ісай Богдан, Вороньківська ЗОШ (вч.Марченко Л.В.)

                 Потоцька Вікторія, Гірська ЗОШ (вч.Полюхович Л.І.)

ІІІ місце - Рожа Альона,  Іванківська ЗОШ (вч.Сердюк М.С.)

                  Коцюба Ілля, Гнідинська ЗОШ (вч.Хамандяк О.А.)

                  Шаповал Олена, Глибоцька  ЗОШ  (вч. Приймак А.О.)

                 Удовенко Інна,   Старинська ЗОШ  (вч.Биковець О.І.)

                 Пусь Ірина, Дударківська ЗОШ (вч. Носулько  В.А.)

 

Зведена  відомість

результатів ІІ етапу  Всеукраїнської  олімпіади з астрономії 10-11 класи

Назва  навчального закладу

10клас

11 клас

Загальна кількість балів

 

 

 

 

В.Олександрівська ЗОШ

2

4

6

Вишенська ЗОШ

13

9,5

22,5

Вороньківська ЗОШ

15

14

29

Гірська ЗОШ

-

12,5

12,5

Глибоцька ЗОШ

9

11

20

Гнідинська ЗОШ ім.Петра Яцика

5

11,5

16,5

Дударківська ЗОШ

8

11

19

Іванківська ЗОШ

17

11,5

28,5

Кучаківська ЗОШ ім.Івана Сулими

10

9

19

Любарецька ЗОШ

-

7

7

Мирненська ЗОШ

2

7

9

Ревнівська ЗОШ

10

10

20

Рогозівська ЗОШ

13

10

23

Сеньківська ЗОШ

10

10

20

Старинська ЗОШ

15

11

26

Сошниківська ЗОШ

6

6

12

Щасливський НВК

19

18

37

 

Переглядів: 192 | Додав: porrter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua