Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Середа, 14.11.2018, 19:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2018 » Листопад » 7 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
15:26
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

ВІТАЄМО!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології:

Гуренко Роман - учень 8 класу ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Дуденко Людмила Василівна;

Чалач Віктор - учень 9 класу В.Олександрівської ЗОШ, вчитель Ракша Ольга Миколаївна.

Мешко Владислава - учениця 10 класу ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Руда Алла Олександрівна;

Дегтяр Олена - учениця 11 класу Кучаківської ЗОШ ім.. гетьмана Івана Сулими, вчитель Подобед Юлія Леонтіївна.

Бажаємо успіхів у ІІІ (обласному) етапі олімпіад!

Призери ІІ етапу: 8 клас

Варивода Федір - ВишенськаЗОШ - 2 місце, вчитель Митяй Галина Василівна;

Хочай Максим – Кийлівська філія ОНЗ Вороньківський НВК - 2 місце, вчитель Коновал Антоніна Василівна;

Стаднік Анастасія – Рогозівська ЗОШ – 3 місце, вчитель Ничипоренко Наталія Степанівна;

Саламаха Олена – Гнідинська ЗОШ ім.. П.Яцика – 3 місце, вчитель Майкович Тамара Ярославівна;

Вовк Богдан - В.Олександрівська ЗОШ - 3 місце, вчитель Ракша Ольга Миколаївна.

9 клас

Горішний максим – Сеньківська ЗОШ – 2 місце, вчитель Герасимець Інна Михайлівна;

Сопітько вікторія – ОНЗ Щасливський НВК – 2 місце, вчитель Дуденко Людмила Василівна;

Сидельник Каріна – Кучаківська ЗОШ ім.. гетьмана Івана Сулими – 2 місце, вчитель Подобед Юлія Леонтіївна;

Гаврилко Дарина – Старинська ЗОШ – 3 місце, вчитель Циганок Галина Олексіївна;

Шамчук Арсентій – Іванківська ЗОШ – 3 місце, вчитель Волошина Галина Петрівна;

Прокопенко Даніїл – Вишенська ЗОШ – 3 місце, вчитель Митяй Галина Василівна;

 

Холодько Дмитро – Дударківська ЗОШ – 3 місце, вчитель Калита Олександра Григорівна;

Плис Марія – Гірська ЗОШ – 3 місце, вчитель Ганська Валентина Антонівна;

10 клас

Полях Еліна – Ревнівська ЗОШ – 2 місце, вчитель Полях Олена Василівна;

Подобед Мирослава - Кучаківська ЗОШ ім.. гетьмана Івана Сулими – 2 місце, вчитель Подобед Юлія Леонтіївна;

Костенко Дмитро - Вишенська ЗОШ – 3 місце, вчитель Митяй Галина Василівна;

Павлюк Марія – Рогозівська ЗОШ – 3 місце, вчитель Ничипоренко Наталія Степанівна;

Микитюк Анастасія - ОНЗ Щасливський НВК – 3 місце, вчитель Дуденко Людмила Василівна;

Алексанян Араїка - Гірська ЗОШ – 3 місце, вчитель Ганська Валентина Антонівна;

11 клас

Григор Оксана - ОНЗ Вороньківський НВК – 2 місце, вчитель Руда Алла Олександрівна;

Червоняк Володимир - Дударківська ЗОШ – 2 місце, вчитель Калита Олександра Григорівна;

Баран Дарина - Ревнівська ЗОШ – 2 місце, вчитель Полях Олена Василівна;

Маєвський Максим - Вишенська ЗОШ – 3 місце, вчитель Митяй Галина Василівна;

Костенко Максим - Гнідинська ЗОШ ім.. П.Яцика – 3 місце, вчитель Майкович Тамара Ярославівна;

Маслюк Марія - ОНЗ Щасливський НВК – 3 місце, вчитель Дуденко Людмила Василівна;

Бабій Любов - Рогозівська ЗОШ – 3 місце, вчитель Ничипоренко Наталія Степанівна.

 

Зведений протокол оліипіади

 

 

Переглядів: 269 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua