Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Субота, 19.01.2019, 18:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2018 » Грудень » 18 » Переможці олімпіади з інформаційних технологій
16:50
Переможці олімпіади з інформаційних технологій

    Переможці олімпіади з інформаційних технологій

   11 клас               

   І місце  - Андарал Анастасія,  ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Коваль Альона Михайлівна

   ІІ місце - Кузьменко Леся, Рогозівська ЗОШ, вчитель  Проскурніна Тетяна Володимирівна

    ІІ місце - Щербак Нікіта , Сеньківська ЗОШ, вчитель  Курмас Олександр Юрійович

    ІІІ місце - Мазур Юлія  Дударківська ЗОШ, вчитель Балаш Костянтин Михайлович

    ІІІ місце - Коновал Владислав, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Андрієнко Анатолій Олександрович

    ІІІ місце - Маєвський Максим, Вишенська ЗОШ, вчитель Онищенко Володимир Сергійович

     10 клас               

    І місце  - Зленко_Василина, Мирненська ЗОШ, вчитель Кузьмінська Ірина Володимирівна

   ІІ місце  - Орловська Надія , Мирненська ЗОШ, вчитель Кузьмінська Ірина Володимирівна

   ІІ місце  - Можарська Анна, Кучаківська ЗОШ, вчитель Кравцов Віктор Іванович

ІІІ місце - Мешко Влада, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Андрієнко Анатолій Олександрович

9 клас                  

І місце- -Бугай Дмитро, Старинська ЗОШ, вчитель Биковець Олександр Іванович

ІІ місце - Противень Олег, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Сердюк Вікторія Сергіївна

ІІ місце - Хиленко Олександр,  Кучаківська ЗОШ, вчитель Кравцов Віктор Іванович

ІІІ місце - Тулуб Марія, Мирненська ЗОШ, вчитель Кузьмінська Ірина Володимирівна

ІІІ місце - Величко Марія, Іванківська ЗОШ, вчитель Сердюк Мирослав Сергійович

ІІІ місце - Чолач_Віктор, В.ОлексіндрівськаЗОШ, вчитель Бойченко Ірина Валентинівна

ІІІ місце - Каленченко Олександр, Дударківська ЗОШ, вчитель Балаш Костянтин Михайлович

7-8 класи                           

І місце - Литвин Анна, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Коваль Альона Михайлівна

ІІ місце  - Ільченко Дарія , ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Коваль Альона Михайлівна

ІІ місце   - Бондар Михайло, Глибоцька ЗОШ, вчитель Стіхова Юлія Олександрівна

ІІ місце  - Ткач Юліана, Кучаківська ЗОШ, вчитель Кравцов Віктор Іванович

ІІІ місце - Калаш Денис,  Сошниківська ЗОШ, вчитель Вчерашній Юрій Олександрович

ІІІ місце - Бороодій Денис , ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Коваль Альона Михайлівна

 

Зведена таблиця результатів

Переглядів: 289 | Додав: Vik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua