Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


П`ятниця, 25.05.2018, 02:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2018 » Травень » 5 » Районний літературний конкурс імені Павла Чубинського
08:59
Районний літературний конкурс імені Павла Чубинського

 Районний літературний конкурс

 імені Павла Чубинського - 2018

4 травня у Мирненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся фінальний етап  щорічного традиційного літературного конкурсу імені Павла Чубинського

«Подорож до країни Вишиванки».

               Вітаємо переможців!!!

  1. Ігнатенко Ніну Борисівну, бібліотекаря Головурівської ЗОШ                  І-ІІІ ступенів, І місце, поезія
  2. Віценко Олену Іванівну, вчителя Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,           ІІ місце, поезія
  3. Шарапу Ларису Михайлівну, вчителя Великоолександрівської ЗОШ       І-ІІІ ступенів
  4. Караджаєву Надію Василівну, психолога Сеньківської ЗОШ                   І-ІІІ ступенів
  5. Світлану Чепурко, ученицю 11 класу Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів,     І місце, поезія
  6. Огороднік Катерину, ученицю 11 класу ОНЗ «Щасливський НВК»,         І місце, проза
  7. Зленко Василину, ученицю 9 класу Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів,     ІІ місце, проза
  8. Каменєву Ніколь, ученицю 7 класу Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів,      І місце, проза
  9. Бойко Анну, ученицю 6 класу Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими, ІІ місце, проза
  10. Бичковську Олександру, ученицю 7 класу Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце, проза
  11. Чепурну Анастасію, ученицю 8 класу Кучаківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими, ІІІ місце, проза
  12. Щур Юліану, ученицю 7 класу Великоолександрівської ЗОШ                 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, проза
  13. Безщасну Марту, ученицю 7 класу ОНЗ «Щасливський НВК», ІІІ місце, проза
  14. Воронцову Катерину, ученицю 7 класу Гірської ЗОШ І-ІІІ ступенів,        І місце, поезія
  15. Прасол Анастасію, ученицю 6 класу Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,    ІІ місце, поезія
  16. Ігнатьєву Анну, ученицю 8 класу Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,       ІІ місце, поезія
  17. Нагорську Євгенію, ученицю 8 класу ОНЗ «Щасливський НВК»,         ІІІ місце, поезія
  18. Копиленко Олександру, ученицю 4 класу Кучаківської ЗОШ                  І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими, І місце, проза
  19. Жук Єлизавету, ученицю 4 класу Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими, ІІ місце, проза
  20. Зуй Анастасію, ученицю 4 класу Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Гетьмана Івана Сулими, ІІІ місце, проза
  21. Шарагіну Вероніку, ученицю 3 класу ОНЗ «Щасливський НВК»,            І місце, поезія
  22. Харлановську Евеліну, ученицю 1 класу Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце, поезія
  23. Доніч Поліну, ученицю 1 класу Дударківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,       ІІІ місце, поезія
  24. Щербак Анну, ученицю 6 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,            ІІ місце, поезія
  25. Горішнього Максим, учня 8 клас Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,         ІІ місце, поезія

       Дякуємо за участь у конкурсі! Бажаємо творчого натхнення!

Переглядів: 123 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua