Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Середа, 18.10.2017, 20:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Листопад » 9 » В І Т А Є М О!
10:58
В І Т А Є М О!

 

                                             В І Т А Є М О!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

                                              8 клас

Мешко  Владислава  Володимирівна( Вороньківська ЗОШ  І-ІІІ ст.)                           -    І місце

Полях Еліна Олександрівна  (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст.)                                  -                    ІІ місце

Подобед Мирослава Володимирівна (Кучаківська ЗОШ І-ІІІст ім. гетьмана І.Сулими)-  ІІІ місце

Обаранчук Мар’яна Василівна (Щасливський НВК)             -                  ІІІ місце

                                             9 клас

Дегтяр Олена Максимівна –(Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім гетьмана І.Сулими) -І місце

Комнацька Анастасія Олексіївна(Вороньківська ЗО.Ш І-ІІІ ст)      - .                  ІІ місце

Маслюк Марія Святославівна –(Щасливський НВК)                           -               ІІ місце

Міхович Валерія Андріївна   -    (Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст.)                 -                  ІІ місце

Чайка Олеся Анатоліївна –(Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст.)                         -               ІІІ місце

Кудін Євгенія Русланівна – (Головурівська ЗОШ І-ІІІ .ст )                  -                ІІІ місце

Настенко Максим Дмитрович – (Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім..П.Яцика) –          ІІІ місце

                                          10 клас   

Огороднік Катерина Валеріївна (Щасливський НВК)           -                                І місце

Чайковська Анастасія Генріхівна (В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІст.)            -      ІІ місце

Тетеріна Ольга Юріївна (Вишенська ЗОШ І-ІІ ст.)                                                 -ІІІ місце

Шаповал Анна Василівна (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст..)                                            -ІІІ місце

Шкіндер Антін Валентинович (Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім гетьмана І.Сулими)  ІІІ місце

Руда Ярослава Миколаївна (Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст.)                             -ІІІ місце

                                         11 клас

Роставецька Євгенія Романівна (Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім гетьмана І.Сулими) - І місце

Сад Вікторія Миколаївна (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст.)                                                  -     ІІ місце                    

Тис Анна Олександрівна (Гірська ЗОШ І-ІІІс.)                                                           -       ІІ місце

Кривохижа Алла Сергіївна (Щасливський НВК)                                                       -      ІІІ місце

Козярська Софія Дмитрівна (Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст.)                                             -     ІІІ місце       

Підсумкова таблиця                                      

Переглядів: 404 | Додав: porrter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

...

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua