В І Т А Є М О !
Переможці та призери ІІ етапу олімпіади з біології:
8 клас
Горішний Максим - Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце
Гаврилко Дарина - Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце
Чалач Віктор - В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ІІ місце
Кияшко Тетяна - Гірська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Шамчук Арсентій - Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Сидельник Каріна - Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана Сулими - ІІІ місце
Шарнар Анна - ОНЗ Вороньківська ЗОШ - ІІІ місце,
Сопітько Вікторія - ОНЗ Щасливський НВК - ІІІ місце
9 клас
Мешко Владислава – ОНЗ Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце
Микитюк Анастасія – ОНЗ Щасливський НВК – ІІ місце
Полях Еліна - Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІ місце
Сокол Віталій - Головурівська ЗОШ І-ІІІст. - ІІІ місце
Павлюк Марія - Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Подобєд Мирослава –Кучаківська ЗОШ І-ІІІст. імені гетьмана Івана Сулими - ІІІ місце
Орловська Надія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 клас
Дегтяр Олена - Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана Сулими - І місце
Яхно Ірина – Любарецька ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце
Червоняк Володимир - Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце
Маєвський Максим - Вишенська ЗОШ І-ІІІст. - ІІІ місце
Шитікова Наталія- Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Григор Оксана – ОНЗ Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Маслюк Марія – ОНЗ Щасливський НВК - ІІІ місце
11клас
Шаповал Анна – Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце
Шкіндер Антон - Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана Сулими - ІІ місце
Руда Ярослава - ОНЗ Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІІ місце
Огороднік Катерина - ОНЗ Щасливський НВК – ІІІ місце
Гетеріна Ольга - Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст.
Чайковська Анастасія - В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вітаємо вчителів, які підготували переможців:
Герасимець Інну Михайлівну, Сеньківська ЗОШ,
Руду Аллу Олександрівну, ОНЗ Вороньківська ЗОШ,
Подобед Юлію Леонтіївну, Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана Сулими,
Полях Олену Василівну, Ревнівська ЗОШ,
Циганок Галину Олексіївну, Старинська ЗОШ, Ракшу Ольгу Миколаївну, Великоолександрівська ЗОШ, Ганську Валентину Антонівну, Гірська ЗОШ, Волошину Ганну Петрівну, Іванківська ЗОШ, Дуденко Людмилу Василівну, ОНЗ Щасливський НВК, Лободу Галину Яківну, Головурівська ЗОШ, Сулиму Наталію Василівну, Мирненська ЗОШ, Нечипоренко Наталію Степанівну, Рогозівська ЗОШ, Калиту Олександру Георгіївну, Дударківська ЗОШ, Гопкало Валентину Михайлівну, Любарецька ЗОШ, Митяй Галину Василівну, Вишенська ЗОШ.
Протоколи: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас
Таблиця результативності |