Олімпіада з фізики
Відділ освіти Бориспільської РДА вітає переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
7 клас
І місце Лисенко Олександр, Противень Олег Щасливський НВК Торбін Н.В.
ІІ місце Сопітько Вікторія, Пінчук Юлія Щасливський НВК Торбін Н.В.
Мирончук Дмитро Глибоцька ЗОШ Приймак А.О.
Плис Марія Гірська ЗОШ Полюхович Л.І.
Білошапка Тимофій В.Олександрівська ЗОШ Колотуша С.В.
Мамедов Роман Старинська ЗОШ Биковець О.І.
ІІІ місце Стрільник Анна Вороньківська ЗОШ Марченко Л.В.
Шульга Олександр Мирненська ЗОШ Шульга К.Г.
8 клас
І місце Чарнюка Максим Щасливський НВК Торбін Н.В.
ІІ місце Зубчук Артем Ревнівська ЗОШ Кисіль Н.В.
Шим Дмитро Старинська ЗОШ Биковець О.І.
ІІІ місце Грабарь Андрій Дударківська ЗОШ Носулько В.А.
9 клас
І місце Качур Артем Щасливський НВК Торбін Н.В.
ІІ місце Семенченко Анастасія Старинська ЗОШ Биковець О.І.
ІІІ місце Комнацька Анастасія Вороньківська ЗОШ Марченко Л.В.
10 клас
І місце Ященко Марія Щасливський НВК Торбін Н.В.
ІІ місце Сім Самсон Старинська ЗОШ Биковець О.І.
ІІІ місце Тихоплав Анастасія Ревнівська ЗОШ Кисіль Н.В.
11 клас
І місце Дуднік Ярослав Щасливський НВК Торбін Н.В.
ІІ місце Гудим Вікторія Рогозівська ЗОШ Штефан Л.С.
Коломієць Марія Вороньківська ЗОШ Марченко Л.В.
ІІІ місце Плис Анна Гірська ЗОШ Полюхович Л.І.
Пусь Олександра Дударківська ЗОШ Носулько В.А.
Волик Наталія Старинська ЗОШ Биковець О.І.
Зведена відомість
результатів ІІ етапу Всеукраїнської одімпіади з фізики 7-11 класи
Назва навчального закладу
|
7клас
|
8клас
|
9клас
|
10клас
|
11 клас
|
Загальна кількість балів
|
|
|
|
|
|
|
|
В.Олександрівська ЗОШ
|
22
|
6
|
6
|
2
|
8
|
44
|
Вишенська ЗОШ
|
16
|
2
|
3
|
9
|
9
|
39
|
Вороньківська ЗОШ
|
18
|
12
|
15
|
7
|
16
|
68
|
Гірська ЗОШ
|
24
|
6
|
4
|
10
|
15
|
59
|
Глибоцька ЗОШ
|
27
|
1
|
9
|
6
|
5
|
48
|
Гнідинська ЗОШ ім.Петра Яцика
|
16
|
4
|
5
|
3
|
7
|
35
|
Головурівська ЗОШ
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
Дударківська ЗОШ
|
14
|
14
|
4
|
0
|
14
|
46
|
Іванківська ЗОШ
|
5
|
4
|
2
|
6
|
5
|
22
|
Кучаківська ЗОШ ім.Івана Сулими
|
11
|
6
|
8
|
4
|
6
|
31
|
Любарецька ЗОШ
|
11
|
7
|
3
|
0
|
0
|
21
|
Мирненська ЗОШ
|
18
|
4
|
3
|
2
|
3
|
30
|
Ревнівська ЗОШ
|
6
|
17
|
4
|
16
|
7
|
50
|
Рогозівська ЗОШ
|
3
|
7
|
6
|
3
|
16
|
35
|
Сеньківська ЗОШ
|
2
|
6
|
5
|
12
|
7
|
32
|
Старинська ЗОШ
|
22
|
16
|
20
|
22
|
13
|
93
|
Сошниківська ЗОШ
|
0
|
5
|
12
|
5
|
3
|
25
|
Щасливський НВК
|
36
|
62
|
42
|
27
|
21
|
188
|
|