Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Четвер, 27.04.2017, 18:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Грудень » 7 » Вітаємо!
16:59
Вітаємо!

                            Картинки по запросу олімпіада з географії      Вітаємо переможців та призерів  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади  з географії!

Таблиця

8 клас

1 місце  -   Онофріюк  Дмитро- Щасливський НВК ( Вчитель Замотіна Н.М.)

2 місце  -   Кохно  Владислав  - РогозівскаЗОШ І-ІІІ ст.(Вчитель Кузьменко Л.М.)                                                                                                                                        

3 місце  -    Шаша  Богдана- Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. (Вчитель Гусинець М.П.)

3 місце  -    Мешко Владислава - Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Вч. Телегуз Л.М.)

 

                                                             9 клас

  1 місце -    Косинський Дмитро- Глибоцька ЗОШІ-ІІІ ст. (Вч.Гусинець М.П.)

  2 місце- Червоняк Володимир -Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст.(Вч.Компанець А.М.)

  2 місце- Нечитайло Аліса -Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст.(Вчитель Мазуренко В.В.)

  3 місце- Панасюк Сабріна –Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст..(Вчитель Кузьменко Л.М.)

  3 місце - Маєвський Максим-Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст..(вч

  3місце- Кременюк Поліна –Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст.(Вчитель Видиборець В.В.)

 

 

                                             10 клас

  1місце- Мулярчук  Ірина -  Щасливський НВК (вчитель Замотіна Н.М.)

  2місце- Киливник Іван-Рогозівська ЗОШ  І-ІІІ ст.(вчитель Кузьменко Л.М.)

  3місце- Шаповал Анна- Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Видиборець В.В.)

  3 місце -Шевчук Юрій- Дударківська ЗОШ І-ІІІст. (вч. Компанець А.М.)

  3 місце- Білик Надія- Іванківська ЗОШ І-ІІІст (вчитель Ткачук Г.М.)

                                                  11 клас                                                                                           

1   місце- Гудим Вікторія –Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Кузьменко Л.М.)

1   місце- Плис Анна –Гірська ЗОШ  І-ІІІ ст.. ( вчитель  Кривак Т.П.)

2   місце- Гусинець  Роман- Глибоцька ЗОШ І-ІІІст.( вчитель Гусинець М.П.)

2   місце- Клишта Вікторія- Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Компанець А.М.)

3   місце - Хамбір Вікторія -Сеньківська ЗОШ ( вчитель Герасимець І.М.)

3   місце - Ваганова Надія- Щасливський НВЗ ((ВЧИТЕЛЬ Замотіна Н.М.)

3   місце- Гопкало Ірина –Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. ( Ткачук Г.М.)

Переглядів: 403 | Додав: porrter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua