Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Понеділок, 27.02.2017, 06:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Грудень » 7 » Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
16:59
Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців і призерів

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з математики

6 клас:

 І місце –    Бизова Кароліна (Гірська ЗОШ, вч. Шарапа В.Г.);

 ІІ місце –   Сеник Микола (Вороньківська ЗОШ, вч. Васик Г. М.),

         Калініченко Крістіна (Сеньківська ЗОШ, вч. Литвин К.П.);

ІІІ місце –   Корнійко Савелій (В.Олександрівська ЗОШ, вч. Татаринова Н.М.),

                   Тетьора Олександр (Дударківська ЗОШ,  вч. Бєляєва С.С),

                   Старосельська Софія (Щасливський НВК, вч. Бондаренко І.М.).

 

7 клас:

 І місце   – Плис Марія (Гірська ЗОШ, вч. Шарапа В.Г.);

 ІІ місце –   Мирончук Дмитро (Глибоцька ЗОШ, вч. Бромірська Ю. О.);

ІІІ місце –   Воробйова Анастасія (Щасливський НВК, вч. Бондаренко І.М.),

Тулуб Марія (Мирненьська ЗОШ, вч. Куць М.С.).

 

8 клас:

 І місце –    Чарнюк Максим (Щасливський НВК, вч. Гучок Т.В.);

 ІІ місце –   Яременко Валентина (Гірська ЗОШ, вч. Шарапа В.Г.),

         Шим Дмитро (Старинська ЗОШ, вч. Білановська Л.І.);

ІІІ місце –   Колошва Олександр (В.Олександрівська ЗОШ, вч. Бойченко І.В.),

                   Скочко Максим (Глибоцька ЗОШ,  вч. Приймак А.О).

 

9 клас:

 І місце –    Науменко Артем (Щасливський НВК, вч. Гучок Т.В.);

 ІІ місце –   Барановська Руслана (Ревнівська ЗОШ, вч. Кисіль Н.В.);

ІІІ місце –   Червоняк Володимир (Дударківська ЗОШ, вч. Бєляєва С.С.),

                   Нечитайло Аліна (Гнідинська ЗОШ,  вч. Підгорна Л.М).

 

10 клас:

 І місце –    Ященко Марія (Щасливський НВК, вч. Блажко Ю.Ю.);

 ІІ місце –  Тихоплав Анастасія (Ревнівська ЗОШ, вч. Устименко Н.В.);

ІІІ місце –   Сім Самсон (Старинська ЗОШ, вч. Білановська Л.І.).

 

 

11 клас:

 І місце –   Дуднік Ярослав (Щасливський НВК, вч. Гучок Т.В.);

 ІІ місце –  Швець Дмитро (Гірська ЗОШ, вч. Шарапа В.Г.);

ІІІ місце –   Пусь Олена (Дударківська ЗОШ,  вч. Тетьора  Н.В),

                   Бойко Андрій (Кучаківська ЗОШ, вч. Бородай Ю.П.),

                   Гопкало Ірина (Іванківська ЗОШ, вч. Сердюк С.В.).

 

 

 

Результати

проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

з математики 2016-2017 н. р.

шкіл Бориспільського району Київської області

№ п/п

Назва школи

Клас, кількість балів

Сума балів

6

7

8

9

10

11

1

Вишенська ЗОШ

5

18

4

6

0

1

34

2

В. Олександрівська ЗОШ

14

18

17

5

4

4

62

3

Вороньківська ЗОШ

18

15

11

6

9

4

63

4

Гірська ЗОШ

29

30

21

8

5

12

105

5

Глибоцька ЗОШ

5

24

15

5

2

5

56

6

Гнідинська ім. П. Яцика

9

10

-

13

2

4

38

7

Головурівська ЗОШ

9

6

-

-

-

-

15

8

Дударківська ЗОШ

12

13

10

13

2

11

61

9

Іванківське НВО

4

15

14

2

3

11

49

10

Кіровська ЗОШ

11

18

12

8

2

11

62

11

Кийлівське НВО

3

-

-

1

-

-

4

12

Любарецька ЗОШ

6

5

4

1

-

0

16

13

Мирненська ЗОШ

5

20

12

6

4

0

47

14

Ревнівська ЗОШ

3

7

11

14

23

1

59

15

Рогозівська ЗОШ

5

8

10

7

9

4

43

16

Сеньківська ЗОШ

16

16

11

4

1

8

56

17

Сошниківська ЗОШ

1

15

9

8

5

0

38

18

Старинська ЗОШ

7

3

20

8

19

-

57

19

Щасливський НВК

12

21

28

15

27

13

116

Переглядів: 463 | Додав: porrter | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua