Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Четвер, 27.04.2017, 18:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Листопад » 28 » Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
16:21
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

8 клас

І місце – Онофріюк Дмитро, Щасливський НВК (вчитель Глатка – Соловей Л.А.)

ІІ місце – Батюк Олексій, Кучаківська ЗОШ (вчитель Колесник І.О.)

ІІІ місце – Зленко Василина, Мирненська ЗОШ (вчитель Сулима Н.В.)

ІІІ місце – Мешко Владислава, Вороньківська ЗОШ (вчитель Петренко Н.М.)

ІІІ місце – Розумна Каріна, Ревнівська ЗОШ (вчитель Розумна С.І.) 

 

9 клас

І місце – Стрільчук Валерія, Іванківська ЗОШ (вчитель Угро Л.М.)

ІІ місце – Червоняк Володимир, Дударківська ЗОШ (вчитель Тетьора Є.О.)

ІІ місце – Мовчан Вікторія, Сеньківська ЗОШ (вчитель Білоножко В.А.)

ІІІ місце – Костюченко Віталій, Щасливський НВК (вчитель Коваленко Г.П.)

ІІІ місце – Головко Богдан, Мирненська ЗОШ (вчитель Бриль Л.М.)

ІІІ місце – Маєвський Максим, Вишенська  ЗОШ (вчитель Варич Л.В.) 

ІІІ місце – Кузьменко Леся, Рогозівська ЗОШ (вчитель Гаврилко Т.М.)

10 клас

І місце – Огороднік Катерина, Щасливський НВК (вчитель.Глатка – Соловей Л.А.)

ІІ місце – Бідоча Богдан, Мирненська ЗОШ (вчитель Бриль Л.М.)

ІІ місце – Тетеріна Ольга, Вишенська ЗОШ (вчитель Варич Л.В.)

ІІІ місце – Палько Леся, Кучаківська ЗОШ (вчитель Лесик І.А.)

ІІІ місце – Сайко Анастасія, Іванківська ЗОШ  (вчитель Угро Л.М.)

11 клас

І місце – Крейда Наталія, Кучаківська ЗОШ (вчитель Колесник І.О.)

І місце – Сад Вікторія, Іванківська ЗОШ (вчитель Угро Л.М.)

ІІ місце – Клишта Вікторія, Дударківська  ЗОШ (вчитель Тетьора Є.О.)

ІІІ місце – Штаченко Марина, Вишенська ЗОШ (вчитель Варич Л.В.)

ІІІ місце – Заріцький Богдан, Головурівська ЗОШ (вчитель Коновал Н.О.)

ІІІ місце – Верна Олександра, Сеньківська ЗОШ  (вчитель Білоножко В.А.)

ІІІ місце – Волик Наталія, Старинська ЗОШ (вчитель Малишко Л.М.)

 

Підсумки

Переглядів: 579 | Додав: porrter | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua