Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Вівторок, 18.12.2018, 12:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2018 » Грудень » 5 » Вітаємо переможців олімпіади з географії
11:04
Вітаємо переможців олімпіади з географії

   Вітаємо переможців олімпіади з географії

   8 клас

   І місце - Лишиленко Ангеліна, вчитель Гусинець Марія Петрівна,    Глибоцька ЗОШ

  Гнип Артем, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Замотіна Наталія Миколаївна                               

  ІІ місце - Корж Іван, Головурівська ЗОШ , вчитель Семешко Світлана Олексіївна;                         

  Напень Дар’я,  Кучаківська  ЗОШ, вчитель Бабич Надія Сергіївна                                                     

ІІІ місце - Корж Інна, В.Олександрівська ЗОШ, вчитель Кривак Тетяна Петрівна                      

Саламаха Людмила, Гнідинська ЗОШ, вчитель Мазуренко вікторія Володимирівна    

 Братусь Олександр, Сошниківська ЗОШ, вчитель Сова Олена Вікторівна

9 клас

І місце - Мирончук Дмитро, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гусинець Марія Петрівна;                    

ІІ місце - Холодько Дмитро, Дударківська ЗОШ, вчитель Компанець Антоніна Миколаївна;

Сидельник Каріна, Кучаківська  ЗОШ, вчитель Бабич Надія Сергіївна

Філіпенко Андрій, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Харченко Олена Миколаївна   

ІІІ місце - Колотуша Юлія, В.Олександрівська ЗОШ, вчитель Кривак Тетяна Петрівна                           

Горішній Максим, Сеньківська ЗОШ, вчитель Герасимець Інна Михайлівна

Крикунова Аліна, Сошниківська ЗОШ, вчитель Сова Олена Вікторівна

10 клас

І місце - Братусь Ірина,  Рогозівська ЗОШ, вчитель Кузьменко Лілія Михайлівна;

ІІ місце - Лур’є Олександра ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Замотіна Наталія Миколаївна

Скакун Герман, Дударківська ЗОШ, вчитель Компанець Антоніна Миколаївна;

ІІІ місце - Красюк Карина, В.Олександрівська ЗОШ, вчитель Кривак Тетяна Петрівна

Шама Богдана, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гусинець Марія Петрівна;               

Сірук Олександр, Кучаківська  ЗОШ, вчитель Бабич Надія Сергіївна

11 клас

І місце - Костюченко Віталій, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Замотіна Наталія Миколаївна

ІІ місце - Косинський Дмитро, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гусинець Марія Петрівна

Червоняк Володимир Дударківська ЗОШ, вчитель Компанець Антоніна Миколаївна;

ІІІ місце - Волоконська Анастасія, В.Олександрівська ЗОШ, вчитель Кривак Тетяна Петрівна;

Баличев Нікіта, Кучаківська  ЗОШ, вчитель Бабич Надія Сергіївна;

Панасюк Сабріна, Рогозівська ЗОШ, вчитель Кузьменко Лілія Михайлівна.

 

Протокол змаганння

Переглядів: 281 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua