Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Субота, 19.01.2019, 19:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2018 » Грудень » 5 » Вітаємо переможців олімпіади з математики
16:12
Вітаємо переможців олімпіади з математики

  Вітаємо переможців олімпіади з математики

   6 клас

  І місце – Луба Лєра, Гірська ЗОШ, вчитель Шарапа Валентина Григорівна

   ІІ місце - Підгірний Артем, Гнідинська ЗОШ, вчитель Хамандяк М.М.

   Личик Дмитро, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Зуєва Є.В.

   ІІІ місце – Ісай Олексій, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Канарейкіна О.О.

    Скочко Дмитро, Глибоцька ЗОШ, вчитель Безпала Г.І.

Колеснюченко Олександр, Головурівська ЗОШ, вчитель Корж Я.М.

Гайдамака Олексій, Ревнівська ЗОШ, вчитель Роєнко С.П.

7 клас

І місце – Толстопятий Андрій, Гірська ЗОШ, вчитель Шарапа Валентина Григорівна

Ашомка Андрій, Мирненська ЗОШ, вчитель Куць М.С.

ІІ місце – Михайловська Вікторія,  Кучаківська ЗОШ, вчитель Бородай Ю.П.

Тонюк Валерія, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Бондаренко І.М.

ІІІ місце – Шпольський Сергій,  ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.

Самбровський Олександр, Сеньківська ЗОШ, вчитель Балаш Г.О.

8 клас

І місце – Бурлачук Анна, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Бондаренко І.М.

ІІ місце – Яценко Олег, Гірська ЗОШ, вчитель Шарапа Валентина Григорівна

ІІІ місце – Нещадом Катерина, Іванківська ЗОШ, вчитель Сердюк С.В.

Заноза Віталій, Кучаківська ЗОШ, вчитель Войченко Н.І.

Савісько Дарина, НВК «Золоче», вчитель Милокост І.О.

9 клас

І місце – Воробйова Анастасія, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Бондаренко І.М.

ІІ місце – Противень Олег, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Блажко Ю.Ю.

Шармор Анна, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Васик Г.М.

ІІІ місце – Мирончук Дмитро, Глибоцька ЗОШ, вчитель Безпалий Г.С.,

Ларьков Олег, Гнідинська ЗОШ, вчитель Хамандяк М.М.

Батюк Катерина, Кучаківська ЗОШ, вчитель Бородай Ю.П.

10 клас

І місце – Чарнюк Максим,   ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.,

ІІ місце – Саранча Анастасія, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.,

Хмиз Єлизавета, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Канарейкіна О.О.

Максименко Дарія, Глибоцька ЗОШ, вчитель Безпалий Г.С.,

Наврацька Владислава, Іванківська ЗОШ, вчитель Сердюк С.В.

11 клас

 І місце – Науменко Артем,   ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.,

ІІ місце – Качур Артем, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.,

Бабій Любов, Рогозівська ЗОШ, вчитель Овсієнко В.М.

ІІІ місце - Нерушко Даря, Гнідинська ЗОШ, вчитель Підгорна Л.М..

Яворський Дмитро,   ОНЗ Щасливський НВК, вчитель  Гучок Т.В.,

Протоколи: 6 клас,   7 клас,   8 клас,   9 клас.   10 клас,   11 клас

Переглядів: 396 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua