Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з іноземних мов
Англійська мова,
8 клас
І місце
Мегединюк Ольга (Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); вчитель Кавун О.О.
ІІ місце
Горішний Максим (Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Антонюк Г.О.
Жарікова Поліна (ОНЗ Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
Бакал Інна (Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Котул Г.І.
Жарікова Дарина (ОНЗ Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
ІІІ місце
Стрільник Анна (ОНЗ «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Товкай О.І.
Поремський Ярослав (Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Огієнко І.В.
Ларьков Олег (Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Корбут О.В.
Крикунова Аліна (Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Нудьга С.І.
Бондар Анна (Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Глущенко Ю.С.
Кияшко Тетяна (Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Радченко Т.Ю.
Корж Богдана (Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Пушишина О.М.
9 клас
І місце
Крамов Святослав (ОНЗ Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
ІІ місце
Дмитрик Каріна (ОНЗ Щасливський НВК), Вчитель Гарнага Н.Б.
Скринська Меланія (Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Радченко Т.Ю.
ІІІ місце
Хмиз Єлизавета (ОНЗ «Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), вчитель Товкай О.І.
Орловська Надія (Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Вовк Т.Т.
Братусь Ірина (Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Пушишина О.М.
10 клас
І місце
Мирончук Дмитро, 8 клас (Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Котул Г.І.
Маслюк Марія (Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
ІІ місце
Шевчук Руслан (Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Радченко Т.Ю.
Ковальчук Роман (Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Корбут О.В.
ІІІ місце
Захарчук Дарина (Кучаківська ЗОШ), вчитель Глущенко Ю.С.
Кисла Вікторія (Великоолександрівська ЗОШ), вчитель Мегединюк О.А.
11 клас
І місце
Глущенко Яна (Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
ІІ місце
Кузебний Владислав (Щасливський НВК), вчитель Гарнага Н.Б.
Костик Катерина (Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Котул Г.І.
Кисла Вікторія (Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Мегединюк О.А.
ІІІ місце
Божок Катерина (Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Корбут О.В.
Олексенко Анастасія (Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Антонюк Г.О.
Гуленко Ярослава (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчитель Козлова М.В.
Німецька мова
ІІ місце
Пятецький Олександр, (Щасливський НВК), вчитель Левченко І.В.
Протоколи олімпіади: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас, 9 клас (нім)
Підсумкова таблиця
|