Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Неділя, 21.01.2018, 00:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2017 » Листопад » 28 » Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з історії
20:21
Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з історії

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з історії

8 клас

І місце: Чепурна Анастасія, Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Колесник Інна Олександрівна;                                                                                                                   

ІІ місце: Мирончук Дмитро, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гаврилко Тамара Миколаївна;

Підберезка Артем, ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Глатка-Соловей Людмила Анатоліївна; Овсюха Олександр, Дударківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тетьора Євген Олександрович; Величко Марія,  Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Угро Лідія Миколаївна;

ІІІ місце: Бодько Ірина, ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Глатка-Соловей Людмила Анатоліївна;

Василенко Анна, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Сулима Наталія Василівна;

                Горішний Максим  Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Білоножко Валентина Андріївна.

9 клас

І місце: Онофріюк Дмитро, ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Глатка-Соловей Людмила Анатоліївна;

ІІ місце: Зленко Василина, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Бриль Людмила Миколаївна;

Стоян Анастасія, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Угро Лідія Миколаївна;

ІІІ місце:, Мешко Владислава, ОНЗ Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів,  вчитель Петренко Наталія Миколаївна;

Новохат Наталія, Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Малишко Любов Миколаївна.

10 клас

І місце: Червоняк Володимир, Дударківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тетьора Євген Олександрович;

ІІ місце: Головко Богдан, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Бриль Людмила Миколаївна;

ІІІ місце:, Маєвський Максим, Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Лазаренко Любов Іванівна;

Горбачов Богдан, Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Ламаш Інна Анатоліївна;      

Кузьменко Леся,  Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гаврилко Любов Миколаївна;

                Роман Аліна,    Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель  Вчерашній Юрій Олександрович;

                Костюченко Віталій, ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Костюк Оксана Володимирівна.

 11 клас

І місце: Огороднік Катерина, ОНЗ Щасливський НВК,  вчитель Глатка-Соловей Людмила Анатоліївна;

ІІ місце: Кубрак Ліна, Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Білощицька Валентина Іванівна;

Сайко Анастасія, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Угро Лідія Миколаївна;

ІІІ місце:, Тетеріна Ольга, Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Варич Людмила Володимирівна;

Бідоча Богдан, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Бриль Людмила Миколаївна;

Палько Леся Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Ламаш Інна Анатоліївна.  

Протоколи олімпіади, підсумкова таблиця

Переглядів: 370 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

...

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua