Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


П`ятниця, 24.03.2017, 00:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Листопад » 3 » Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з образотворчого мистецтва!
12:48
Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з образотворчого мистецтва!

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з Результат пошуку зображень за запитом "олімпіада образотворче мистецтво"образотворчого мистецтва!

8 клас

І місце -  Микитюк Анастасія(49), Щасливський НВК, вчитель Андрієнко А.В.

ІІ місце – Антоненко Вероніка(46.5), Вороньківська ЗОШ, вчитель Андрієнко А.В.

Шульга Юлія(45)., Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.                  

ІІІ місце – Міхеєва М.(43), Вороньківська ЗОШ, вчитель Андрієнко А.В.

 Воловець Марія(43), Великоолександрівська ЗОШ, вчитель Бойчук Ю.С.

Попов Ілля (42), Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.

Видиборець Л.(41), Вишенська ЗОШ, вчитель Пилипчук О.І.

9 клас

І місце – Шитікова Наталія(50), Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.

Федько Дарина(49,5), Вороньківська ЗОШ, вчитель Андрієнко А.В.

ІІ місце – Жураковська Валерія (49), Щасливський НВК, вчитель Андрієнко А.В.

Маслюк Марія(45), Щасливський НВК, вчитель Андрієнко А.В.

ІІІ місце – Гуцула Володимир(40), Вишенська ЗОШ, вчитель Пилипчук О.І.

Скринська(39) , Гірська ЗОШ, Коломієць О.В.

Гальченко Вікторія(38), Гнідинська ЗОШ ім..П.Яцика, вчитель Олексійчук Н.С.

10 клас

І місце – Чумак Оксана(50), Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.

Бородавко Вікторія(50), Щасливський НВК, вчитель Андрієнко А.В.

ІІ місце – Заєць Олександр(49.5), Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.

Горбач Віталіна (45), Вишенська ЗОШ, вчитель Пилипчук О.І.

ІІІ місце – Бабенко Вікторія(42), Глибоцька ЗОШ, вчитель Джемесюк Т.Ф.

11 клас

І місце – Діброва Анастасія(49), Щасливський НВК, вчитель Андрієнко А.В.

ІІ місце – Чищ Вікторія (47), Вишенська ЗОШ, вчитель Пилипчук О.І.

Удовенко Інна (47), Старинська ЗОШ, вчитель Бугай М.П.

ІІІ місце – Бутилюк Ю.(43), Великоолександрівська ЗОШ, вчитель Бойчук Ю.С.

Безсонова Аліна (41), Гнідинська ЗОШ ім..П.Яцика, вчитель Олексійчук Н.С.

Гуленко Ярослава (41), Іванківська ЗОШ, Васильєва В.І.

Носко Іван (41), Рогозівська ЗОШ, вчитель Проскурніна Т.В.

Підсумкова таблиця олімпіади.

Переглядів: 369 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua