Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Субота, 25.11.2017, 09:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2017 » Листопад » 6 » Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури
19:27
Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури

   7 клас:

    І місце -  Безщасна Марта, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Фісоченко Тетяна Миколаївна

     ІІ місце- Каменєва Ніколь, Мирненська ЗОШ, вчитель Лупан Наталія Миколаївна,

                     Білоус Дарія, Мирненська ЗОШ, вчитель Лупан Наталія Миколаївна,

       ІІІ місце – Ткач Юліана, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими,  вчитель Молнар Віта Василівна ,

                       Савельєва Євгенія, Вишенська ЗОШ, вчитель Прокопенко Валентина Олександрівна

8 клас:

І м Кияшко Тетяна, Гірська ЗОШ, вчитель Шевченко Леся Вячеславівна

ІІ місце- Бакал Інна, Глибоцька ЗОШ, вчитель Симута Алла Анатоліївна.,

                Шкара Світлана, Вишенська ЗОШ, вчитель Морозова Лідія Григорівна

ІІІ місце – Чепурна Анастасія, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Кравцова Лариса Євгеніївна,

                  Мазманян Крістіна, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Микитюк Оксана Петрівна

9 клас:

І місце -  Зленко Василина, Мирненська ЗОШ, вчитель Грушецька Олена Іванівна

ІІ місце- Сірук Олександр, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Дмитренко Неля Андріївна,

ІІІ місце – Мешко Владислава, ОНЗ Вороньківська ЗОШ, вчитель Гриценко Надія Іванівна

10 клас:

І місце -  Погорелюк Надія, Гнідинська ЗОШ ім.П.Яцика, вчитель Беник Віра Іванівна

ІІ місце- Штангеєва Алла, Старинська ЗОШ, вчитель Руденко Наталія Іванівна,

               Пухтаєвич Богдан, Дударківська ЗОШ, вчитель Шубіна Тетяна Іванівна,

ІІІ місце – Мельник Андрій, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Йовбак Лідія Василівна,

               Мовчан Вікторія, Сеньківська ЗОШ, вчитель Левчук Наталія Миколаївна

11 клас:

І місце -  Чумак Оксана, Старинська ЗОШ, вчитель Кузьмінська Марія Богданівна.

ІІ місце- Дворник Євгенія, , Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими,  вчитель Молнар Віта Василівна ,

ІІІ місце – Адаменко Кристина, Сеньківська ЗОШ, вчитель Левчук Наталія Миколаївна

Підсумкові протоколи: 7 клас,   8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас

Таблиця результатів

 

Переглядів: 282 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

...

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua