Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Середа, 14.11.2018, 19:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури
19:54
Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з української мови та літератури

7 клас:

І місце - Бойко Анна, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Дмитренко Неля Андріївна,

ІІ місце- Туренко Анна, Гнідинська ЗОШ ім.П.Яцика, вчитель Клименко Любов Анатоліївна,

ІІІ місце – Бакика Поліна, Ревнівська ЗОШ, вчитель Бідненко Валентина Миколаївна

                       Кобзар Аліна, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Гриценко Надія Іванівна.

8 клас:

І місце - Каменєва Ніколь, Мирненська ЗОШ, вчитель Лупан Наталія Миколаївна,

ІІ місце- Саламаха Людмила, Гнідинська ЗОШ ім.П.Яцика, вчитель Клименко Любов Анатоліївна,

Білоус Дарія, Мирненська ЗОШ, вчитель Лупан Наталія Миколаївна,

ІІІ місце – Ткач Юліана, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Молнар Віта Василівна,

                       Клишта Ірина,  Дударківська ЗОШ, вчитель Калита Людмила Іванівна,

                       Загребелько Алла, Ревнівська ЗОШ, вчитель Коваль Надія Петрівна,

                      Лишиленко Ангеліна, Глибоцька ЗОШ, вчитель Лінчук Наталія Віталіївна,

9 клас:

І місце - Чепурна Анастасія, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Кравцова Лариса Євгеніївна,

ІІ місце- Бакал Інна, Глибоцька ЗОШ, вчитель Симута Алла Анатоліївна,

Шкара Світлана, Вишенська ЗОШ, вчитель Морозова Лідія Григорівна,

ІІІ місце – Горішний Максим, Сеньківська ЗОШ, вчитель Левчук Наталія Миколаївна,

                   Шармар Анна, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Дігтяр Валентина Миколаївна,

10 клас:

І місце - Микитюк Анастасія, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Йовбак Лідія Василівна,

ІІ місце - Зленко Василина, Мирненська ЗОШ, вчитель Грушецька Олена Іванівна

ІІІ місце – Тригуб Олександра, Сошниківська ЗОШ, вчитель Кривуля Оксана Василівна,

               Мешко Владислава, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Гриценко Надія Іванівна

               Засенко Ірина, Любарецька ЗОШ, вчитель Барабан Марія Володимирівна,

               Прокопчик Тетяна, Гірська ЗОШ, вчитель Кияшко Оксана Миколаївна

11 клас:

І місце - Штангеєва Алла, Старинська ЗОШ, вчитель Руденко Наталія Іванівна,

ІІ місце – Яхно Ірина, Любарецька ЗОШ, вчитель Барабан Марія Володимирівна,

                Погорелюк Надія, Гнідинська ЗОШ ім.П.Яцика, вчитель Беник Віра Іванівна,

ІІІ місце – Мельник Андрій, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Йовбак Лідія Василівна,

               Дембіцька Марина, Кучаківська ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Дмитренко Анелія Андріївна,

               Пухтаєвич Богдан, Дударківська ЗОШ, вчитель Шубіна Тетяна Іванівна,

               Кузьменко Леся, Рогозівська ЗОШ, вчитель Бабенко Катерина Іванівна

 

Підсумкові протоколи: 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас

 

Переглядів: 281 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua