Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Субота, 19.01.2019, 18:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2018 » Грудень » 17 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА РАЙОННІЙ ОЛІМПІАДІ З ФІЗИКИ!
11:15
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА РАЙОННІЙ ОЛІМПІАДІ З ФІЗИКИ!

ВІТАЄМО

З ПЕРЕМОГОЮ НА РАЙОННІЙ ОЛІМПІАДІ З ФІЗИКИ!

7 КЛАС

І місце – Пруську Мар’яну, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІ місце – Сухіна Максима, Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Балаш Г.О.

ІІІ місце – Гому Марка, Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст.- вч. Убога А.П.

                 Слєпченка Артура, ОНЗ «Вороньківський НВК» - вч. Марченко Л.В.

                  Толстоп’ятого Андрія. Гірська ЗОш І-ІІІ ст.- вч. Полюхович Л.І.

8 КЛАС

І місце – Яцюка Марка, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІ місце – Любченко Лілію, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІІ місце – Савісько Дарину, НВК «Золоче» - вч. Малокост І.О.

9 КЛАС

І місце – Лисенка Олександра, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІ місце – Мирончука Дмитра, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. - вч. Стіхова Ю.О.

                 Противень Олега, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІІ місце – Мамадова Романа, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Биковець О.І.

                   Хиленка Олександра, Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана

                   Сулими – вч. Кравцов В.І.

                   Тітова Андрія, Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Убога А.П.

                   Запорожця Максима, Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Носулько В.А.

10 КЛАС

І місце – Чарнюка Максима, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІ місце – Шелудька Ростислава, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Шульга К.Г.

                  Шиму Дмитра, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Биковець О.І.

ІІІ місце – Мишко Владиславу, ОНЗ «Вороньківський НВК» -вч. Марченко Л.В.

                   Зубчука Артема, Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Кисіль Н.В.

11 КЛАС

І місце – Качура Артема, ОНЗ «Щасливський НВК» - вч. Торбін Н.В.

ІІ місце – Мироненка Івана,  Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Биковець О.І.

ІІІ місце – Бабій Любов, Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Штефан Л.С.

                   Григор Оксану, ОНЗ «Вороньківський НВК» - вч. Марченко Л.В.

                   Стрільник Ірину, ОНЗ «Вороньківський НВК» - вч. Марченко Л.В.

Переглядів: 330 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua