Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2016 » Травень » 5 » Вихованці тренера Варениці Віктора Олександровича чемпіони Київщини з футболу на Кубок Націй
13:32

У місті Біла Церква відбувся фінал серед юнаків, які не старші дванадцяти років. У фінальних змаганнях брали участь збірні команди міст Яготин, Білої Церкви, Миронівки, Бородянки, Бориспільського та Васильківського районів як переможці зональних змагань, які відбулися напередодні.

Команда Бориспільщини була  представлена учнями Щасливського НВК (тренер Варениця В.О.). Учасники змагань були розбиті на дві групи. У своїй групі щасливчани обіграли однолітків з Білої Церкви та Миронівки з рахунком 3:2 та 5:0 відповідно. Переможцем змагань у другій групі стали юнаки Бородянки.

У безкомпромісній боротьбі з рахунком 4:3 щасливчани у фіналі перемогли юнаків з міста Бородянки, завоювавши Кубок Націй.

У травні — червні юні щасливчани представлятимуть Київщину на Всеукраїнських змаганнях «Шкіряний м’яч», як переможці обласних змагань.

Переглядів: 400 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0