Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Четвер, 23.03.2017, 23:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Вітаємо переможців
14:10
Вітаємо переможців

Обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

за І місце

Лазорко Богдану, вихованку гуртка «Декор» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Лілія Каршабеківна

за ІІІ місце

Ногу Альону, вихованку гуртка «Прикрась свій дім» на базі Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гудим Любов Іванівна

Обласного фестивалю-огляду дитячих театральних колективів «Театральні обрії»

у номінації «Кращий акторський ансамбль»

 театральний гурток  «Велес» на базі Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Яцика, керівник Архипчук Вікторія Василівна

Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

за І місце у номінації «Макрозйомка»

Цвіль Тетяну, ученицю Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кухтик Олена Іванівна

за ІІ місце у номінації «Друзі людини» та ІІІ місце у номінації «Архітектура та мистецтво»

Кривака Антона,  учня Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кухтик Олена Іванівна

 

 

Інформація

про проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу

"Український сувенір"

Кравчун Алла Георгіївна,

методист РБДЮТ

Відповідно до річного плану РБДЮТ з метою формування екологічної, естетичної, трудової, духовної культури дітей та учнівської молоді, виховання національно-свідомої особистості на основі джерел та процесу творення українського народного мистецтва  з 03.10 по 12.10.2016 р.  був проведений районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір".

У виставці-конкурсі взяли участь 34  вихованців гуртків із 8 шкіл району: В.Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кучаківської  ЗОШ І-ІІІ ст., Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

         Виставка-конкурс "Український сувенір" проводилась за двома напрямами:  "Зразки традиційних іграшок" та "Традиційний  український сувенір (виріб)". При оцінюванні  робіт враховувались такі критерії:  оригінальність задуму; виразність виробу як зразка української сувенірної продукції; відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту; емоційність образу; органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення; індивідуальність творчого почерку; збереження ігрової функції (щодо іграшок); відповідність ужиткового призначення.

Конкурсні роботи були представлені у різних техніках. Більшість робіт відрізнялися індивідуальністю, охайністю, оригінальністю та складністю виконання. Керівникам гуртків слід звернути увагу на те, що конкурсна робота повинна мати стійку основу для горизонтального  розміщення та кріплення чи гачки для підвішування на вертикальній площині, деталі мають бути міцно закріплені. Кожна робота повинна мати етикетку з назвою та інформацією про автора та керівника (надрукований або написаний розбірливо друкованими літерами).

Переможцями виставки-конкурсу стали:

Напрям "Зразки традиційних іграшок"

І вікова група

Скачко Дарина, вихованка гуртка «Творча майстерня» на базі Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Поляруш Катерина Володимирівна

ІІ вікова група

Нога Альона,  вихованка гуртка «Прикрась свій дім» на базі Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гудим Любов Іванівна

Напрям "Традиційний український сувенір"

Номінація «Художня вишивка»

Підномінація «Картини»

Боровик Ангеліна, вихованка гуртка «Чарівні пальчики» на базі В.Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Школьна Алла Володимирівна

Бичковська Олександра, вихованка гуртка «Чарівні пальчики» на базі В.Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Школьна Алла Володимирівна

Підномінація «Рушники, серветки»

Ткачик Юлія , вихованка гуртка «Прикрась свій дім» на базі Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Олешко Лариса Олександрівна

Підномінація «Одяг»

Безсмертна Марина, вихованка гуртка «Прикрась свій дім» на базі Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Олешко Лариса Олександрівна

Номінація «Прикраси»:

 Мартинюк Софія, вихованка гуртка «Попелюшка» на базі Кучаківської  ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Вергун Валентина Іванівна

Номінація "Декоративний розпис"

Стеценко Марія, вихованка гуртка «Творча майстерня» на базі Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Поляруш Катерина Володимирівна

Номінація "Бісероплетіння":

Облап Альбіна, вихованка гуртка «Бісероплетіння» на базі Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гнаток Ганна Іванівна

Шаповал Олена, учениця Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Предмети вжитку»

Синиця Анастасія, , вихованка гуртка «Українська вишивка» на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бабенко Світлана Миколаївна

Стасюк Валентин, вихованець гуртка «Декор» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Лілія Каршабеківна

Кочубей Катерина, вихованка гуртка «Handmade» на базі Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст, керівник Доніч Наталія Іванівна

Переглядів: 179 | Додав: porrter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

...

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua