Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Неділя, 22.04.2018, 23:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2017 » Грудень » 4 » Вітаємо  переможців і призерів  олімпіади:
12:15
Вітаємо  переможців і призерів  олімпіади:

Олімпіада з хімії

     26 листопада 2017 року  в  Кучаківську  ЗОШ  з’їхалися юні хіміки Бориспільщини  де   відбулась районна  олімпіада з хімії для учнів 7-11 класів в якій  взяли  участь  89 учасників з 20 шкіл району.

Вітаємо  переможців і призерів  олімпіади:

7 клас        І місце:    Білоус Дарія Вікторівна  - Мирненська ЗОШ

                  ІІ місце:   Деркач  Анастасія  Русланівна -  Глибоцька ЗОШ

                                   Любченко  Лілія  Олегівна  - Щасливський НВК

                ІІІ місце:   Варивода  Федір  Романович – Вишенська ЗОШ

                                    Траутманіс  Лінда  Нормундівна – Сеньківська ЗОШ 

8 клас        І місце:     Ларьков  Олег  Олегович  -  Гнідинська  ЗОШ

                 ІІ місце:     Видиборець  Єлизавета  Петрівна – Вишенська  ЗОШ

                                    Мирончук  Дмитро  Олександрович – Глибоцька  ЗОШ

                ІІІ місце:     Плис  Марія  Олександрівна  -  Гірська  ЗОШ

                                    Холодько Дмитро Володимирович – Дударківська ЗОШ  

9 клас       І місце:      Лур’є   Олександра  Вікторівна – Щасливський  НВК

                 ІІ місце:     Новохат  Наталія  Олександрівна – Старинська ЗОШ

                                    Білоусов Євгеній  Вікторович  -  Гнідинська  ЗОШ

                ІІІ місце:     Чорниш Владислав  Вікторович  -  Дударківська  ЗОШ

                                    Кащенко  Надія  Володимирівна  -  Дударківська  ЗОШ

                                    Осіпов  Андрій  Олегович   -  Іванківська  ЗОШ

10 клас     І місце:      Червоняк Володимир Володимирович – Дударківська ЗОШ

                ІІ місце:      Маєвський  Максим  Віталійович – Вишенська  ЗОШ

              ІІІ місце:       Бутенко  Дарина  -  Гірська  ЗОШ 
                                    Качур  Артем Анатолійович – Щасливський  НВК

                                    Ярмоленко  Ірина  Станіславівна - Старинська  ЗОШ

11клас    І місце:        Шаповал  Анна  Василівна -  Ревнівська  ЗОШ

               ІІ місце:       Лобанова  Ірина  Дмитрівна  -  Вишенська  ЗОШ

                                    Нікітін  Тимофій  Володимирович – Гірська  ЗОШ

              ІІІ місце:       Шкіндер  Антон  Володимирович  - Кучаківська ЗОШ     

Протоколи олімпіади

7 клас    8 клас   9 клас    10 клас    11 клас     Зведена інформація                

Переглядів: 397 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua