Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Вівторок, 17.10.2017, 19:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Свята в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Пошук

Новини Освіта.UA

Головна » 2016 » Грудень » 14 » Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
17:22
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Картинки по запросу правоВітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

9 клас

І місце – Стрільчук Валерія, Іванківська ЗОШ (вч.Чабан С.М.)

ІІ місце – Тригуб Тетяна, Щасливський НВК (вч. Коваленко Г.П.)

ІІ місце – Комнацька Анастасія, Вороньківська  ЗОШ (вч.Петренко Н.М.)

ІІІ місце – Авезова Вікторія, ВОлександрівська  ЗОШ (вч.Курта С.В.) 

ІІІ місце – Панасюк Сабріна, Рогозівська ЗОШ (вч.Гаврилко Т.М.)

10 клас

І місце – Огороднік Катерина, Щасливський НВК (вч.Глатка – Соловей Л.А.)

І місце – Дворник Євгенія, Кучаківська ЗОШ (вч. Лесик І.А.)

ІІ місце – Сайко Анастасія, Іванківська ЗОШ  (вч.Чабан С.М.)

ІІІ місце – Данько Альона, Мирненська  ЗОШ (вч. Бриль Л.М.)

ІІІ місце –Пусь Олена, Дударківська ЗОШ (вч. Тетьора Є.О.)

11 клас

І місце – Сад Вікторія, Іванківська ЗОШ (вч.Чабан С.М.)

ІІ місце – Тиха Крістіна, Кучаківська  ЗОШ (вч.Колесник І.О.)

ІІІ місце – Гусинець Роман, Глибоцька ЗОШ (вч.Гаврилко Т.М.)

ІІІ місце – Крутько Вікторія, Вишенська  ЗОШ (вч. Варич Л.В.)

 

Зведена відомість результатів

 

Переглядів: 342 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

...

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua