Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Субота, 20.10.2018, 03:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Вітаємо переможців Олімпіада з математики
08:49
Вітаємо переможців Олімпіада з математики

Вітаємо переможців

олімпіади з математики

6кл.

1 місце Шпольського Сергія, Щасливський НВК, вч.Гучок Т.В.

1 місце Литвиненко Аліну, Іванківська ЗОШ, вч.Сердюк С.В.

2 місце Самборського Владислава, Сеньківська ЗОШ, вч.Литвин Н.П.

2 місце Ашанку Андрія, Мирненська ЗОШ, вч.Кузьмінська І.В.

3 місце Вільхового Андрія, В.Олександрівська ЗОШ, вч.Шарапа Л.М.

3 місце Щербак Анну, Іванківська ЗОШ, вч.Лавренюк О.В.

3 місце Олійника Андрія, В.Олександрівська ЗОШ, вч.Бойченко І.В.

3 місце Олишевця Андрія, Сошниківська ЗОШ, вч.Панурова Т.І.

3 місце, Тетьору Олександра, Дударківська ЗОШ, вчитель Біляєва С.С.

3 місце, Туренко Анну, Гнідинська ЗОШ, вчитель Підгорна Л.М.

7 кл.

1 місце Бурлачук Анну, Щасливський НВК, вч.Бондаренко І.М.

2 місце Занозу Віталія, Кучаківська ЗОШ, вч.Кулик А.П.

2 місце Сеник Миколу, ОНЗ Вороньківська ЗОШ,вч.Васик Г.М.

3 місце Корж Інну, В.Олександрівська ЗОШ, вч.Татаринова Н.М.

3 місце Калініченко Крістіну, Сеньківська ЗОШ, вч.Литвин Н.П.

8кл.

1 місце Воробйову Анастасію, Щасливський НВК, вч.Бондаренко І.М.

2 місце Лисенка Олександра, Щасливський НВК, вч.Блажко Ю.Ю.

2 місце Мирончук Дмитра, Глибоцька ЗОШ, вч.Бромірська Ю.О.

3 місце Ларькова Олега, Гнідинська ЗОШ, вч.Хамандяк М.М.

3 місце Білошапку Тимофія, В.Олександрівська ЗОШ, вч.Шарапа Л.М.

3 місце Горішного Максима, Сеньківська ЗОШ, вч.Литвин К.П.

9кл.

1 місце Чернюка Максима, Щасливський НВК,вч.Гучок Т.В.

2 місце Шима Дмитра, Старинська ЗОШ,вч.Білановська Л.І.

3 місце Зубчука Артема, Ревнівська ЗОШ, вч.Устименко Н.В.

10 кл.

1 місце Качура Артема, Щасливський НВК, вч.Гучок Т.В.

2 місце Науменка Артема, Щасливський НВК, вч.Гучок Т.В.

2 місце Прядка Павла, Гірська ЗОШ, вч.Крупко Л.М.

2 місце Яворського Дмитра, Щасливський НВК, вч.Гучок Т.В.

3 місце Семенченко Анастасію, Старинська ЗОШ,вч.Білановська Л.І.

3 місце Бабій Любов, Рогозівська ЗОШ, вч.Овсієнко В.М.

3 місце Кудіна Євгенія, Вороньківська ЗОШ, вч.Канарейкина О.О.

11 кл.

1 місце Ященко Марію, Щасливський НВК,вч. Блажко Ю.Ю.

2 місце Сім Самсона, Старинська ЗОШ,вч.Білановська Л.І.

3 місце Тихонову Анастасію, Ревнівська ЗОШ,вч.Устименко Н.В.

 

Протокол зведений

Переглядів: 529 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua