Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Вівторок, 18.12.2018, 13:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Новини Освіта.UA

Нова школа

Головна » 2018 » Листопад » 26 » Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
20:23
Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

   Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

   8 клас

            Омельченко Надія, Кучаківська ЗОШ, вчитель Колесник І. О., І місце

            Тетьора Олександр, Дударківська ЗОШ, вчитель Тетьора Є. О., ІІ місце

            Калініченко Крістіна, Сеньківська ЗОШ, вчитель Білоножко В. А., ІІІ місце

            Безщасна Марта, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Костюк О. В., ІІІ місце

   9 клас

            Чепурна Анастасія, Кучаківська ЗОШ, вчитель Колесник І. О., І місце

            Лемзяков Олександр, Дударківська ЗОШ, вчитель Тетьора Є. О., ІІ місце

            Шармар Анна, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Петренко Н.М., ІІІ місце

Мирончук Дмитро, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гаврилко Т. М., ІІІ місце

Бакал Інна, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гаврилко Т. М., ІІІ місйе

            Горішний Максим, Сеньківська ЗОШ, вчитель Білоножко В. А., ІІІ місце

            Бодько Ірина, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Глатка-Соловей Л. А., ІІІ місце

10 клас

         Онофріюк Дмитро, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Глатка-Соловей Л. А., І місце

         Мешко Владислава, ОНЗ Вороньківський НВК, вчитель Петренко Н. М., ІІ місце

         Нога Руслана, Глибоцька ЗОШ, вчитель Гаврилко Т. М., ІІІ місце

Стоян Анастасія, Іванківська ЗОШ, вчитель Угро Л . М., ІІІ місце

         Тетеря Аліна, Кучаківська ЗОШ, вчитель Колесник І. О., ІІІ місце

         Зленко Василина, Мирненська ЗОШ, вчитель Бриль Л. М., ІІІ місце

         Бахтін Денис, Сошниківська ЗОШ, вчитель Вчерашній Ю. О., ІІІ місце

11 клас

         Червоняк Володимир, Дударківська ЗОШ, вчитель Тетьора Є. О., І місце

         Маєвський Максим, Вишенська ЗОШ, вчитель Лазаренко Л. І., ІІ місце

         Головко Богдан, Мирненська ЗОШ, вчитель Бриль Л. М., ІІ місце

         Костюченко Віталій, ОНЗ Щасливський НВК, вчитель Костюк О. В., ІІ місце

         Ковальчук Роман,       Гнідинська ЗОШ, вчитель Нагорна О. М., ІІІ місце

         Осколович Валерія, Іванківська ЗОШ, вчитель Угро Л. М., ІІІ місце

         Кепша Людмила, Любарецька ЗОШ, вчитель Засенко І. В., ІІІ місце

Протоколи змагань

Переглядів: 365 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua