Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Субота, 18.05.2024, 12:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Адреси передового педагогічного досвіду

Волошина Галина Петрівна
     Організація дослідницької роботи на уроках біології

     Вчитель біології Іванківського НВО І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
     Представлено різні види дослідницької роботи:
     7 клас - проведення дослідів, що підтверджують фотосинтез, організація спостережень за сезонними явищами природи, вирощування цвілевих грибів та вивчення їх властивостей.
     9 клас - дослідження типів темпераменту, пам’яті,  уваги під час проведення практичних робіт.
     11 клас - дослідження способів розмноження рослин у природі, дослідження забруднення села (тема "Надорганізмові рівні життя”)
 
Гопкало Валентина Михайлівна   
     З досвіду підготовки науково-дослідницької роботи з біології "Визначення забур’яненості посівів полів СТОВ "Любарецьке”

     Вчитель хімії і біології Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії 
     Проведене дослідження засмічення насінням бур’янів та забур’яненості посівів полів СТОВ "Любарецьке”. Дано класифікацію основних груп бур’янів,  досліджені джерела забур’яненості, розглядаються біологічні особливості та заходи боротьби з найбільш поширеними бур’янами поля.
     В практичному розділі описано методи дослідження засміченості полів насінням бур’янів, визначення забур’яненості посівів та складено карту цих полів.
     Дана робота має практичне значення у проведенні агрозаходів на полях Бориспільського району.

Дуденко Людмила Василівна    
     Розвиток креативного мислення учнів на уроках біології

     Вчитель біології  Щасливського НВК, спеціаліст ІІ категорії (атестується на встановлення вищої категорії та присвоєння педагогічного звання "старший учитель”)
     Креативність є вищий рівень творчого мислення. В циклі уроків "Опорно-рухова система” 8 клас широко представлено методи та прийоми роботи, які сприяють розвитку креативного мислення і якостей особистості учнів, забезпечують реалізацію цілей біологічної освіти. Матеріали можуть стати в нагоді вчителям біології загальноосвітніх шкіл.

Калита Ольга Григорівна    
     Використання електронного посібника Данилової О.В. "Біологія” 10 клас при вивченні теми "Клітина”

     Вчитель біології Дударківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії (атестується на присвоєння педагогічного звання "старший учитель”)
     На уроках біології ефективне поєднання використання електронних посібників з вербальними та практичними методами навчання. Тому вчитель подає фрагменти посібника у контексті уроку. Це дозволяє підтримувати на високому рівні інтерес до теми, використовувати якісний динамічний ілюстративний текст, фотомікропрепарати не порушуючи логічної послідовності уроку. Забезпечує дотримання санітарних норм роботи з комп’ютером.

Киливник Марія Володимирівна    
     Без пошуку немає успіху

     Вчитель біології і екології Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель 
     Матеріали досвіду роботи учасника Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2004” та з досвіду екологічного виховання учнів - "Знання екології та здорового способу життя - необхідність у формуванні світогляду підростаючого покоління”.
      План роботи гуртка "Юний еколог”, звіт про участь у районному конкурсі-огляду внутрішнього озеленення навчальних закладів та проведення природоохоронної акції "Тиждень навколишнього середовища: День Землі”. Змістовні сценарії екологічних справ допоможуть вчителям та класним керівникам у формуванні екологічних знань учнів.

Полях Олена Вікторівна    
     Дослідницька робота з біології

     Вчитель географії і біології Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст перщої категорії (атестується на встановлення вищої категорії)
     Досліджено актуальні теми квітникарства:
     - "Розмноження рослин різними способами” - дослідницька робота, яка висвітлює різноманітні способи розмноження рослин, що використовуються у присадибному садівництві та кімнатному квітникарстві;
     - "Галерея кімнатних рослин” - дослідницький проект, у якому описано внутрішнє озеленення шкільного приміщення, дано детальну характеристику видів та сортів квіткових рослин та запропоновано варіанти ландшафтного озеленення подвір’я школи.
     Екологічний проект на тему "Якість води та вимоги до її якості” відображає результати дослідницької роботи по якості питної води на території с.Ревне.
     Дослідницька робота Всеукраїнської експедиції "Краса і біль України” включає дослідницькі проекти:
      - Тема "Нікітський ботанічний сад” (напрямок "Мальовнича Україна”) висвітлює видову різноманітність флори Нікітського ботанічного саду з точки зору застосування цікавої інформації про особливості певних видів рослин на уроках географії і біології;
     - Тема "Душі народної криниця (народні свята на Бориспільщині)” (напрямок "Священна спадщина”) має народознавчий напрям та ознайомлює з проведенням народних обрядів-свят на Бориспільщині.

Пустовойт Ганна Федорівна    
     Готуємось до зовнішнього незалежного тестування. Біологія.

      (На допомогу випускникам загальноосвітніх шкіл)
     Вчитель біології Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
     Працюючи над темою "Використання новітніх технологій під час вивчення і перевірки домашніх завдань (біологія), вчителька розробила систему тренувальних завдань, для розв’язання яких  необхідні базові біологічні знання. У посібнику також вміщено завдання високого рівня для підготовки випускників до вступу до вищих навчальних закладів. Посібник складається з двох розділів:
     а) завдання для самоконтролю знань по всіх темах біології 6-11 класів;
     б) шифри відповідей на тестові завдання.
     Посібник стане в нагоді випускникам шкіл, абітурієнтам та вчителям біології. Також  вчителька може поділитися досвідом підготовки учнів до захисту екологічних проектів.
    

    
    
Форма входу

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua