Районний методичний кабінет
ОСВІТА БОРИСПІЛЬЩИНИ   


Середа, 26.02.2020, 18:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Загальноосвітні навчальні заклади Бориспільського району

Закладів загальної середньої освіти — 20+1(приватний)         ЗДО - 22 , ПНЗ – 1     

З них:

 - ЗОШ І-ІІІ ступенів – 16

 - ЗОШ І ступеня - 1

 - НВК (ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок) - 2

 - НВО «ЗОШ І ступеня – ДНЗ»      - 1

- приватний заклад – ТОВ «Навчально-виховний комплекс «Золоче» - 1

Навчається в ЗНЗ району 7607 учнів

Педагогічні працівники

Педагогічних працівників  -  ЗЗСО - 593;     ЗДО  – 232    ПНЗ -  21 (55 сум.)   приват. НВК – 22 педагоги

філії Кийлівське і Пролісківське НВО увійшли до складу ОНЗ Щасливський НВК та ОНЗ Вороньківський НВК

З них:у ЗЗСО

- "спеціаліст вищої категорії” -  294 (50%)

- "спеціаліст І категорії”        -  81  (14%)

- "спеціаліст ІІ категорії”     -  69  (12%)

- "спеціаліст”                       -  86 (15%)

- без визначення категорії - 68 (12%)

У ЗЗСО (разом із «Золоче») працює 615 педагогів. Державні нагороди і відзнаки мають 76,

з них 73 (13%) відзначено знаком «Відмінник освіти».

Гриценко Надія Іванівна – Заслужений учитель України – учитель української мови і літератури ОНЗ «Вороньківський НВК»,

Йовбак Юрій Юрійович – Заслужений учитель України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту – директор ОНЗ «Щасливський НВК».

Гусинець Марія Петрівна - Заслужений учитель України – учитель географії Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Педагогічні звання «учитель-методист» мають 69 (12%),

«старший учитель» - 151, що становить 25% від загальної чисельності учителів.

Станом на 01.10.2019 у ЗЗСО району педагогічних працівників з повною вищою освітою 535 (90%), базовою вищою – 65 (11%), середньою – 1. 

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

Назва закладу                               Директор                                          Електронна адреса

 1. Великоолександрівська ЗОШ      Давиденко Ігор Іванович                veloleksschool@gmail.com

2. Вишенська ЗОШ                           Гурська Лілія Володимирівна           vushenckazosh@ukr.net

3. ОНЗ Вороньківський НВК          Марченко Сергій Валерійович         voronkiv-school@ukr.net

4. Гірська ЗОШ                                 Гутовський Андрій Миколайович      goraschool@ukr.net

5. Глибоцька ЗОШ                            Безруков Леонід Дмитрович            hlubokeschool@ukr.net

6. Гнідинська ЗОШ ім.П.Яцика       Кудько Ніна Григорівна                    gnidynschool@ukr.net

7. Головурівська ЗОШ                      Форостовський Андрій Михайлович     gsl-3@ukr.net

8. Дударківська ЗОШ                        Денисенко Микола Васильович      dudschool@ukr.net

9. Іванківська ЗОШ                         Хромченкова Наталія Миколаївна   ivk.school@ukr.net

10.Кучаківська ЗОШ ім. гетьмана Івана Сулими Кравцова Лариса Євгеніївна    kuchakivschool@ukr.net

11. Любарецька ЗОШ                       Засенко Ігор Валерійович                lubarci_zosh@ukr.net

12. Мирненська ЗОШ                        Похиль Тарас Ростиславович         murneschool@ukr.net

13. Ревнівська ЗОШ                          Білощицька Валентина Іванівна      revneschool@ukr.net

14. Рогозівська ЗОШ                         Мисловська Тамара Григорівна       rogozivschool@ukr.net

15. Сеньківська ЗОШ                        Бережний Володимир Петрович     Senkivka-school@ukr.net

16. Сошниківська ЗОШ                    Пилипчук Микола Павлович           soshnikovsk@i.ua

17. Старинська ЗОШ                        Кравченко Сергій Миколайович      bukov_59@ukr.net

18. ОНЗ Щасливський НВК             Йовбак Юрій Юрійович                   83nvk@ukr.net

 

 

Загальноосвітні навчальні заклади І ступеня

 1. Процівська ЗОШ                   Кириченко Віталіна Олексіївна    protsivschool@ukr.net

  2. Мартусівське НВО              Левун Вікторія Володимирівна   martusnvo@ukr.net

 

Дошкільні навчальні заклади 

Великоолександрівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Їжачок» 08320   3-02-54  с В.Олександрівка     Єлькова Галина Рашидівна

Вишеньківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Вишенька»  08431      3-97-95     с Вишеньки     Штаченко Олена Іванівна

Вороньківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Віночок»     08352      3-66-17      с Вороньків       Григор Наталія Олександрівна

Гірський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Берізка» Гірської сільської ради 08324   3-62-74      с Гора      Коваль Ніна Миколаївна

Глибоцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок»            08350      3-11-40      с Глибоке       Глядченко Вікторія Віталіївна

Гнідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка»           08340      3-46-76      с Гнідин             Давидова Валентина Іванівна

Головурівський заклад дошкільної освіти (ясла - садок) «Журавлик»  08359      3-32-41      с Головурів          Петренко Світлана Володимирівна

Дударківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Вербиченька»08330     3-95-35      с Дударків          Гоменюк Галина Петрівна

Іванківський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Веселка»                                       с.Іванків Угро Валентина Миколаївна

Кучаківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Журавлик» 08333 3-99-89 с Кучаків Дженжебір Катерина Олександрівна

Любарецький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»          08360      3-22-71      с Любарці         Дремлюга Софія Кирилівна

 Мирненський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка»             08361      3-13-95      с Мирне             Голядинець Валентина Олексіївна

 Рогозівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко»    08351      3-43-01      с Рогозів            Руденко Людмила Миколаївна

 Ревнівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок»           08342      3-75-34      с Ревне              Гуменюк Тетяна Сергіївна

 Петропавлівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Берізка»   08431      3-94-24      с Петропавлівське  Рій Світлана Євгеніївна 

Щасливський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка»         08328      3-52-75      с Щасливе    Іващенко Валентина Миколаївна 

Старівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ялинка»              08362      3-34-43      с Старе    Курилко Лариса Григорівна

Сошниківський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Іскорка»  08363      3-72-45     с Сошників   Коваленко Тамара Валеріївна

 Сеньківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко»         08371      3-36-99      с Сеньківка     Кубатіна Ніна Олександрівна

Чубинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Джерельце»         08321     3-01-73      с Чубинське   Гаврилюк Валентина Іванівна

Лебединський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лебедик»                                           с.Лебедин      Кацан Алла Вікторівна

Процівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка»                                      с.Проців         Мізик Людмила Вікторівна

Позашкільні навчальні заклади

Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості (РБДЮТ)

 

Директор РБДЮТ - Галатенко Світлана Анатоліївна

м. Бориспіль, вул Героїв Небесної Сотні, 8,   тел. 5-06-16

 Працює 122 гуртки на базі всіх шкіл району

З них за напрямками:

еколого-натуралістичний    - 3 гуртки

художньо-естетичний         - 84  гуртки

туристсько-краєзнавчих     -   8 гуртків

науково-технічний             -  13 гуртків

гуманітарний                     -   6 гуртків

військово-патріотичний  - 3 гуртки

спортивно-оздоровчий        - 2 гуртки

дослідницько-експериментальний - 3 гуртки

 Всього вихованців  -1831

 

Форма входу

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Захищай свої права

Сайт існує

Інтеграція

200-річчя кобзаря

Педпреса

Сайти ЗНЗ, ДНЗ

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua