Вчителю інформатики
Творча група вчителів для створення уроків дистанційного навчання:
Коваль Д.С., Коваль А.М., Проскурніна Т.В., Андрієнко А.О., Балаш К.М.
Сервіси дистанційного навчання для вчителів
Освіторія
Додатки Google в повсякденному житті та професійній діяльності. Антоніна Букач
-
Оксана Пасічник "Технічні особливості організації дистанційної освіти"
-
Інна Большакова "Вебінар здорового глузду: медіаграмотність і критичне мислення"
-
Юрій Гайдученко "Креативний контент дистанційного навчання"
-
Ольга Питюр "Ефективний зворотний зв’язок онлайн: правила та інструменти"
Організація освітнього процесу в умовах карантину
-
методичні рекомендаціїї КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”
ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ
Корисні ресурси для організації дистанційного навчання:
http://informatik.at.ua — дуже корисна інформація для практикуючих вчителів інформатики.
https://studio.code.org/courses — навчання у Студії код.
http://lvvas.pp.ua — програмування на С++.
https://school4-vb.at.ua — програмування.
http://informatic.org.ua — форум інформатиків України.
http://allinf.at.ua — інформатика для всіх.
http://uchinfo.com.ua — уроки інформатики.
http://teach-inf.at.ua — вивчаємо інформатику.
Освітні платформи, які допоможуть організувати навчання дистанційно
Mozaik education
Код для безкоштовної реєстрації: MOZ-PX-PBWX-TIDD-VIMY-TVRI-UFWG-UAEDPMOZA
-
платформа, яка містить медіа-бібліотеку, 3D, навчальне відео.
Платформа містить як безкоштовний так і платний контент. Для користування матеріалами платформи потрібна реєстрація, створення та активація облікового запису.
LearningApps.org
-
сервіс для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.
-
шкільний тренажер
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Edmodo
-
освітня технологічна платформа, що пропонує комунікацію, співпрацю та можливість тренерської роботи для загальноосвітніх шкіл, коледжів та викладачів. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати тести, вікторини та опитування, керувати спілкуванням з учнями, колегами та батьками.
Щоденник ua
-
шкільна освітня мережа – учителі задають домашні завдання, прикріпляють необхідні файли, відстежують статус виконання. Учні отримують завдання і відправляють у відповідь файли з результатами
-
безкоштовний сервіс онлайн-тестів для повноцінної дистанційної перевірки знань, які здобули учні під час самостійної роботи.
Знайти усі тести, створені вами
Відеоінструкції для створення тестів та роботи з ними
Онлайн-курси дл учнів 1-11 класу від «На Урок»
EdEra
-
Цікаві відео-лекції. «Історія України в історіях», «Математика. Просто», «Лайфхаки з української мови», «Лайфхаки з української літератури» та «Автостопом по біології». Також є просто географія.
-
це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі. Пропозиції як безкоштовні так і платні.
Отримання знань
-
дистанційна підтримка освіти школярів (відеотрансляція уроків, електронні підручники, ON-LINE ЗАНЯТТЯ, робочі зошити)
Online Test Pad
-
тести, кросворди, ребуси, логічні ігри, опитування з шкільних предметів, по різним темам, для учнів різних вікових категорій. Потрібна реєстрація.
Підготовка до ЗНО
ЗНО-ОНЛАЙН
Львівський регіональні центр оцінювання якості освіти . Тренувальне on-line тестування
Be Smart
-
тести, курси.
iLearn
-
це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО
-
платформа з уроками, завданнями, тестами і перевіреними репетиторами
Підготовка до ЗНО
-
українська мова, математика, історія України- відеоуроки від вчителів м. Черкаси (будуть оновлюватися)
Всеосвіта
-
Тренажер підготовки до ЗНО
Prometheus
-
підготовка до ЗНО
-
Дистанційна підготовка до ЗНО у групах в онлайн-форматі. Тобто відбуваються групові прямі трансляції. Спілкування відбувається у форматі чатів.
-
Доступні предмети: українська мова і література, історія України, математика, англійська, біологія, географія. І
-
Один блок навчання коштує 2 250 грн. Компанія пропонує пройти пробне безкоштовне заняття, щоб зрозуміти, чи підходить цей формат вам.
Online.ZNO.ua
-
Проект на стадії реформування. Наразі це єдиний платний онлайн-збірник тестів, ефективних для підготовки до ЗНО, тобто тренажер. Але наскільки він оновлений до ЗНО-2020 наразі невідомо.
-
В доступі є курси з математики, української мови та літератури. Навчання доступне з комп’ютера, планшета, мобільного телефона.
-
Ресурс платний. 199 грн за доступ до одного предмету, доступ надається безстроково.
-
Сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з навчальних предметів ЗНО 2020: українська мова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика.
Знання Онлайн
-
сайт для підготовки до здачі тестів ЗНО. Школа пропонує Вам онлайн курси підготовки до ЗНО з історії України, української мови, математики та фізики у вигляді відео-уроків, конспектів, тестів.
Перша тема з усіх предметів — БЕЗКОШТОВНА. 27 грн. за тему і 137 грн. за весь курс!
Онлайн-підготовка до ЗНО під час карантину MON UKRAINE
Підготовка до ЗНО
На каналі розміщені курси з дев'яти предметів у вигляді 10—хвилинних тематичних відеопотоків для учнів 10-11 класів. Всі матеріали підготовлені відповідно до програми, затвердженої МОН України.
Наскрізні змістові лінії
«Громадянська відповідальність»
- Перелік документів у кабінеті інформатики та обчислювальної техніки
- Державні санітарні правила та норми. "Влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп’ютерах” ДСанПіН 5.5.6.009-98 Постанова Головного державного санітарного лікаря України 30.12.1998 N 9
- Наказ Міністерства № 907 від 29.07.2011 Про затвердження технічних специфікацій навчального комп'ютерного комплексу для кабінету інформатики, навчального комп'ютерного комплексу (мобільного) та інтерактивного комплексу (інтерактивної дошки, мультимедійного проектора) для загальноосвітніх навчальних закладів
- Наказ МОНУ від 29.06.2010 р. № 637 Про проведення суцільної інвентаризації стану наявної комп'ютерної техніки в ЗНЗ
- Наказ МОНУ від 29.06.2010 р. № 637 Додаток 1 Методика розрахунку потреби навчальних закладів в оснащенні навчальними комп’ютерними комплексами
- Наказ МОНУ від 29.06.2010 р. № 637 Додаток 3 Санітарний паспорт кабінету інформатики
- Наказ МОНУ від 29.06.2010 р. № 637 Додаток 4 Структура звіту регіональних програм
- Наказ МОНУ №407 20.05.2004 Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.06.2004 р. № 730/9329
- Наказ МОНУ N 563 від 01.08.2001 Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 листопада 2001 р. за N 969/6160
- Наказ МОН №1205 від 06 грудня 2010 року Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 грудня 2010 року за №1308/18603.Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів
- Наказ МОНМСУ від 27.11.2011 № 1392 Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти
- Наказ МОНМСУ від 10.06.2011р. № 572 Про типові навчальні плани початкової школи
-
Наказ МОН № 73 від 02.02.16 року Про затвердження навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (які вивчали інформатику в 2-4 класах)
- Додаток №5 до методичних рекомендації щодо облаштування і використання кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів "Вміст аптечки першої допомоги".Рекомендовано МОН України (лист №1/11-1927 від 06.05.2004 р.)
- Зміст аптеки
- Інструкція по протипожежній безпеці
- Iнструкція з охорони праці при проведенні робіт у кабінеті інформатики
- Правила безпеки під час роботи в кабінеті інформатики
- Наказ МОНУ, Міністерства внутрішніх справ України. Головного управління державної пожежної охорони N 348/70 від 30.09. Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 грудня 1998 р. за N 800/3240
- Наказ Міністерства праці та соціальної політики України, комітету по нагляду за охороною праці України N 21 від 10.02.99. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 1999 р. за N 382/3675 Правила охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин.
- Наказ МОНУ №903 від 02.12.2004 «Правила використання комп'ютерних програм у навчальних закладах»
- Наказ МОНУ №128 від 20.02.2002. Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах