Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Субота, 20.07.2024, 21:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Адреси передового педагогічного досвіду

Березовська С.В. Вишенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель хімії. Методичні рекомендації щодо проведення узагальнюючих уроків з хімії  - посібник – Бориспіль: районний методичний кабінет, 2015. – 38 с.

Ганська В.А. Гірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель біології. Активізація пізнавальних можливостей  учнів на заняттях з природничих дисциплін засобами сучасних технологій навчання: навчально-методичні розробки. – Бориспіль: районний методичний кабінет, 2015. – 86 с.

Ракша О.М. Великоолексанрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель біології. Використання інноваційних технологій на уроках біології та екології/ О.М.Ракша. –Бориспіль, 2015. 

Руда А.О. Вороньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель біології.

Розвиваюче навчання на уроках біології як невід’ємний елемент формування компетентностей учнів: навчально-методична розробка. – Бориспіль: районний методичний кабінет, 2015. – 86 с.

Колбовська Ніна Миколаївна
     Формування навичок дослідницької діяльності учнів на уроках хімії шляхом застосування методу проектів.
     П’ять днів цікавої хімії

     Вчитель хімії і біології Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заступник директора з навчально-виховної роботи
     Представлено посібник для вчителів хімії, у якому розроблений цикл уроків хімії з використанням методу проектів. Зміст посібника надає значну допомогу вчителям у створенні проектів як для проведення уроків, так і для написання наукових рефератів та роботи з учнями в МАНі.
     У посібнику "П'ять днів цікавої хімії”  розроблено Тиждень хімії у школі з використанням сучасних форм позакласної роботи з учнями. Може використовуватися при проведенні свята обдарованої дитини та діяльності клубу інтелектуальних ігор.
     Використання ІТ в процесі навчання хімії дає можливість навчати учнів на якісно новому рівні. Використовує значний обсяг матеріалу, що охоплює різні розділи предмету.

Чабанова Тетяна Олегівна   
     П’ять хвилинок
     (Збірка хімічних диктантів для учнів 8 класу)

     Вчитель хімії Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст першої категорії (атестується на встановлення вищої категорії)
     До посібника ввійшли диктанти різних видів: текстовий, формульний, вибірковий, стехіометричний. Дані завдання надають можливість швидкісної перевірки знань учнів. Систематичне використання такої форми роботи  забезпечує концентрацію уваги, стимулює дисциплінованість учнів. Вчитель працює над проблемою "Використання інформаційних технологій у процесі вивчення хімії у школі”. Використання ІТ у процесі навчання хімії поліпшує наочність подачі матеріалу за рахунок кольору, звуку і руху; дозволяє демонструвати хімічні досліди, що небезпечні для здоров’я у проектному варіанті.
    
Біла Тетяна Василівна    
     Хімічний експеримент як шлях усвідомлення сприйняття теоретичних знань

     Вчитель хімії і біології Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, заступник директора з НВР
     Надає рекомендації вчителям хімії щодо підвищення результативності виконання практичних робіт через використання теоретичного допуску до роботи у вигляді певної кількості запитань. Пропонує теоретично необхідний рівень знань учнів визначати у тестовій формі, що допоможе раціонально використовувати час і більш об’єктивно оцінити  роботу учня.
   

Кохно Лідія Дмитрівна
Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель хімії
     Використання інтерактивних методів навчання на уроках хімії: Досвід роботи
     У багаторічному досвіді роботи вчителя-методиста є розробки нестандартних уроків  хімії у 11 класі, програмові виробничі екскурсії. Вчитель представляє довідковий круг з неорганічної хімії.
     Рекомендовано вчителям хімії 
  

Форма входу

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua