Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Субота, 18.05.2024, 11:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Концепція «Нова школа. Простір освітніх можливостей»

Оновлена Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Презентація Концепції Нової української школи (ОНОВЛЕНО 03.04.2017)

nus.org.ua › news › mon-zminylo-typovi-programy-dl...

9 жовт. 2019 р. - Міністерство освіти і науки внесло зміни в типові освітні програми для 1-2 та 3-4 класів Нової української школи.

nus.org.ua › news › opublikuvaly-typovi-osvitni-progr...

Нова українська школа: від теорії до практики Добірка матеріалів із Бібліотеки «На Урок» https://naurok.com.ua/post/nova-ukra-nska-shkola-vid-teori-do-praktiki

28 бер. 2018 р. - Вчителі НУШ зможуть складати власні навчальні програми на основі типових без затвердження у міністерстві. Окрім того, у міністерстві ...

      - Типові освітні програми НУШ

www.makariv-lyceum.edukit.kiev.ua › nush › tipovi_o...

Типові освітні програми НУШ. ... Наказ МОН України №268 від 21.03.2018 "Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів ...

Ухвалено Концепцію Нової української школи

Колегія МОН ухвалила остаточну редакцію Концепції Нової української школи. Про це повідомляє прес-служба МОН.
У Міністерстві освіти зазначають, що після громадського обговорення у формулу Нової української школи було додано елемент «нове освітнє середовище», а також прописано важливість психологічної підготовки вчителя.
«Концепція Нової української школи – це результат спільних зусиль чиновників МОН та громадськості. Під час громадського обговорення до МОН надійшло більше 60 листів із змістовними правками і зауваженнями до Концепції. Більшість з надісланих пропозицій була врахована», - наголошують у Міносвіти.
У відомстві також повідомили, що громадське обговорення показало, які теми потребують подальшої дискусії та деталізації. Зокрема, таких ключових тем п'ять: педагогіка партнерства, автономія школи і вчителя, визначення результатів навчання, механізми впровадження інновацій та питання фінансування.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, нова українська школа не може бути без нового освітнього середовища, яке б враховувало зміни у змісті освіти, у методиках викладання та доступі до навчання.
«Це обов’язковий елемент, і ми дуже вдячні громадськості за доповнення», - зазначила міністр.
Окрім цього, вона повідомила, що до кінця травня будуть написані нові державні стандарти для початкової школи, орієнтовані на компетентності, якими повинні володіти учні після завершення кожного окремого етапу навчання. Держстандарти почнуть діяти з 2018 року, але вже у 2017/18 навчальному році нові стандарти початкової школи пройдуть апробацію у деяких школах в усіх регіонах.
«Основна ідея нової школи полягає в тому, щоб перейти від школи знань до школи компетентностей, які включають знання, уміння та ставлення, засновані на ціннісній платформі. Відповідно до цього, мають бути оновлені державні стандарті, сформовано новий зміст освіти, запроваджені нові методики викладання, а також змінена структура школи», - наголосила Лілія Гриневич.
Форма входу

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua