Вже кілька років у Любарецькій школі діє клуб «Довіра». Наш клуб є центром ігрової терапії, де навчаються один у одного: діти — самостійності, дорослі — творчому нестандартному мисленню. 15 листопада відбулося чергове засідання клубу, приурочене до Міжнародного дня антикуріння. Тема зустрічі: «Здоровий спосіб життя — це сьогодні модно?». Цікавою та змістовною була розмова, продуктивною стала творча частина — створення моделі здоров`я, де кожен член клубу мав змогу представити власну версію, а спільний результат — оформлення ДЕРЕВА ЖИТТЯ. Робочі моменти засідання: ![Изображение 039](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-039-300x225.jpg) ![Изображение 046](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-046-300x225.jpg) ![Изображение 047](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-047-300x225.jpg) ![Изображение 040](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-040-300x225.jpg) ![Изображение 045](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-045-300x225.jpg) ![Изображение 051](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-051-300x225.jpg) ![Изображение 042](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-042-300x225.jpg) ![Изображение 053](http://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-053-300x225.jpg) |