У п’ятницю в Рогозівській ЗОШ відбулося свято «Міс Золота Осінь» для школярів 1-4 класів, яке організувала Рада старшокласників школи на чолі з учнями 8-го класу.
Радісно збуджений настрій панував у залі. Всі учасниці виборювали титул Міс Осені. І в інтелектуальних конкурсах, і в заходах з ігровими елементами претендентки показали себе здібними, елегантними, вихованими і підготовленими. ![](http://rogozivschool.at.ua/_nw/0/s86541271.jpg)
![](http://rogozivschool.at.ua/_nw/0/s85252006.jpg)
![](http://rogozivschool.at.ua/_nw/0/s10334873.jpg)
Приємно відзначити, що активну допомогу і підтримку надали батьки.
Кожна з учасниць конкурсу отримала титул. Фіналом свята було коронування учениці 2-го класу Демиденко Марини, яка крім титулу «Міс Оригінальність», виборола почесне звання «Міс Осінь». ![](http://rogozivschool.at.ua/_nw/0/60851073.gif)
Детальніше можете переглянути сценарій свята за писиланням:
Сценарій свята |