Олімпіада з української мови та літератури (районний етап)
8 листопада Кіровська школа приймала кращих знавців української мови та літератури, учнів 7-11 класів шкіл Бориспільського району. В олімпіаді взяли участь 94 учні.
Для вчителів української мови та літератури методист РМК Агаркова Тетяна Михайлівна провела виробничу нараду, на якій піднімалися питання мовно-літературних конкурсів імені Т. Шевченка та П.Яцика, участі учнів ЗНЗ району у захисті науково-дослідницьких робіт МАН, ЗНО, участі вчителів-словесників у конкурсі "Вчитель року - 2015".
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s41107737.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s40293436.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s76162347.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s43175636.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s45028007.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s47651554.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s23037509.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s92249923.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/3/s60085756.jpg) |