Осінь- чудова пора року, що славиться чарівністю фарб. Підключивши фантазію, за допомогою дарів природи, можна створити чудові творчі роботи. Осінні саморобки з природного матеріалу розвивають уяву та дрібну моторику рук у дітей фантазію, а ще - це чудовий спосіб передати красу рідного краю.З 18 жовтня 2021 року у Старівському ЗДО "Ялинка" розпочала роботу виставка з природного матеріалу "Крокує осінь золота..." Вихованці разом з батьками підготували чудові творчі роботи, використовуючи різноманітні овочі, листя, шишки, жолуді, гілки та кору дерев. Кожна родина проявила творчість, фантазію. Всі поробки - це справжні витвори мистецтва.Дякую усім батькам, які вже прийняли активну участь у створенні такої краси,чекаємо на продовження.
![](/_nw/30/s81855057.jpg)
![](/_nw/30/s90246794.jpg)
![](/_nw/30/s76454652.jpg)
![](/_nw/30/s08546708.jpg)
![](/_nw/30/s62991620.jpg)
![](/_nw/30/s84777734.jpg)
![](/_nw/30/s20448524.jpg)
![](/_nw/30/s62796098.jpg)
![](/_nw/30/s44288350.jpg)
![](/_nw/30/s49372923.jpg)
![](/_nw/30/s30768446.jpg)
![](/_nw/30/s04729050.jpg)
![](/_nw/30/s60949477.jpg)
![](/_nw/30/s27192505.jpg)
|