Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Субота, 18.05.2024, 12:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2014 » Листопад » 19 » ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
17:14
ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ  ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  УЧНІВСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ 

З  УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  ТА  ЛІТЕРАТУРИ

8 листопада 2014 року

 

Яворський Дмитро, учень 7 класу Щасливського НВК – 3 місце

Божок Катерина, уч. 8 класу Гнідинської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені П. Яцика – 1 місце

Шкіндер Антон, учень 8 класу Кіровської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце

Козаріз Вікторія, учениця 8 класу Дударківської  ЗОШ І – ІІІ ступенів– 3 місце

Безсмертна Марина, учениця 9 класу Кіровської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 місце

Волик Наталія, учениця 9 класу Старинської ЗОШ І – ІІІ ступенів– 2 місце

Боголій Аліна, учениця 9 класу Щасливського НВК – 3 місце

Гередчук Яна, учениця 10 класу Вороньківської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 місце

Кобевка Наталія, учениця 10 класу Щасливського НВК – 2 місце

Компанець Вікторія, учениця 10 класу Дударківської  ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце

Лупан Юлія, учениця 11 класу Мирненської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 місце

Демиденко Тетяна, учениця 11 класу Кіровської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце

Потоцький Дмитро, учень 11 класу Гірської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце

Овсюхно Юлія, учениця 11 класу Рогозівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце

 

ВЧИТЕЛІ УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  ТА  ЛІТЕРАТУРИ,

 ЯКІ ПІДГОТУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ:

Євенко Наталія Володимирівна, вчитель Щасливського НВК, Беник Віра Іванівна, вчитель Гнідинської ЗОШ, Молнар Віта Василівна, вчитель Кіровської ЗОШ, Шубіна Тетяна Іванівна, вчитель Дударківської ЗОШ, Дмитренко Неля Андріївна, вчитель Кіровської ЗОШ, Кузьмінська Марія Богданівна, вчитель Старинської ЗОШ, Братусь Леся Василівна, вчитель Щасливського НВК, Гриценко Надія Іванівна, вчитель Вороньківської ЗОШ, Фісоченко Тетяна Миколаївна, вчитель Щасливського НВК, Калита Людмила Іванівна, вчитель Дударківської ЗОШ, Лупан Наталія Миколаївна, вчитель Мирненської ЗОШ, Шевченко Леся Вячеславівна, вчитель Гірської ЗОШ, Гапон Катерина Іванівна, вчитель Рогозівської ЗОШ.

Підсумкова таблиця

Переглядів: 1040 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua