Процівська початкова школа![](/GIF/2023/3/331948676_1617973478626781_822749976336592961_n.jpg)
Дуже символічно, але саме сьогодні до учнів Процівської початкової школи завітав наш односельчанин, батько одного з наших учнів, який щойно приїхав зі Сходу України. Саме його бригаді наші дітки збирали посилку зі смаколиками ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/2/16/2764.png)
Наш захисник привіз бойовий прапор зі словами вдячності від воїнів ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
Коли наша директор Оксана Олексіївна Оксана Косовець зустрічала захисника, сльози наверталися на очі, а дітки щиро раділи цій зустрічі і промовляли слова вдячності!
Бережіть себе, наші воїни Віримо в перемогу!!!
![](/_nw/32/s83869580.jpg)
![](/_nw/32/s32705784.jpg)
![](/_nw/32/s14545936.jpg)
![](/_nw/32/s42021939.jpg)
![](/_nw/32/s13066823.jpg)
|