Семінар-практикум вчителів фізики району
26 жовтня 2016 року на базі Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими відбувся семінар-практикум вчителів фізики району.
Вступним словом про історію та традиції школи відкрила семінар директор школи Лариса Євгеніївна Кравцова. Головним питання семінару стало формування ключових компетентностей на уроках фізики з використанням сучасних інноваційних педагогічних технологій. Цьому було присвячено урок-подорож у 8 класі з теми: «Подорож до будинку пані Теплоти». Цієї теми в програмі немає, але вчитель Алла Петрівна Кулик майстерно, в ігровій формі, використовуючи груповий підхід до реалізації завдань уроку, сформувала в учнів поняття, уміння, навички, якими завершується вивчення теми «Теплові явища». Продовженням семінару було навчання вчителів у формі тренінгу з відповідної теми семінару. Вчителі району вдячні дирекції школи, особисто Аллі Петрівні за змістовно організований семінар-практикум.
На завершення семінару вчителі звернулися з проханням до дирекції школи про присвоєння імені відомого в Україні вченого-методиста, професора Коршака Євгена Васильовича фізичному кабінету школи, адже впродовж 20 років на базі цієї школи, цього кабінету ефективно проводились виїзне засідання кафедри теорії і методики навчання фізики і астрономії НПУ ім..М.Драгоманова.
В семінарі взяли участь завідувач РМК Кравцов Віктор Іванович та методист РМК Гриценко Л.Г.
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s46678254.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s39042750.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s95022180.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s47168734.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s66327002.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s61791832.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s48944077.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s20177873.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s04763170.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s87445305.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s30771455.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s49912434.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s73811142.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s43394683.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s33809232.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s89184081.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s28949794.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s87753480.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s64450398.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s33403944.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s89544457.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s31307088.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s03732243.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s91825912.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s81879969.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s44507354.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s36628084.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s47400924.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s84066881.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s01461857.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s55071677.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s73169029.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s64399780.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s78282012.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s96393684.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s62865694.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s78212247.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s44539025.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s45904278.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s37461904.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/7/s24901368.jpg) |