![](http://kirove-school.at.ua/foto/2013/33.jpg)
Свято першокласника у Кіровській ЗОШ! 1 Вересня стало справжнім святом для першокласників. Після святкової лінійки наймолодших учнів школи запросили до актової зали . Буквар і Математика привітали школярів, вчителі вручили малюкам їх першу книжку – Букварики. Першокласників привітали випускники, подарували малюкам квітку – семицвітку, побажали удачі, терпіння, прагнення до пізнання нового, міцного здоров’я. Найтепліші слова побажань прозвучали із вуст батьків. А нагадуватимуть про цей день подарунки – книги від випускників школи, батьків та пам’ятні значки «Учень Кіровської школи» ![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s86451448.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s04946172.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s29410571.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s55550747.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s11324957.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s59727434.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s90192366.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s25593616.jpg)
![](http://kirove-school.at.ua/_nw/1/s97875274.jpg) |