Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


П`ятниця, 03.05.2024, 10:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2013 » Жовтень » 15 » У Щасливському НВК з’явився ще один комп’ютерний клас
16:55
У Щасливському НВК з’явився ще один комп’ютерний клас

У Щасливському НВК з’явився ще один комп’ютерний клас

Ми живемо в такому світі, в якому інформаційний потік постійно зростає, а час наче ущільнюється.  Сучасні діти дуже швидко розвиваються, легко опановуючи цифрові технології  і ми дивуємось – дівчинці лише 3 роки, а вона може відповісти на мобільний дзвінок, хлопчику 4, а він  знайомий з англійським алфавітом і вільно впізнає слова англійською, тому що користується спеціальною ігровою програмою та самостійно вмикає пристрої для роботи DVD та CD дисків.

          Нічого дивного, адже нинішні першокласники це – діти, які народилися у цифровому світі ХХІ століття, тому з пелюшок знайомі з мобільними телефонами, ноутбуками, МР-3 плеєрами тощо. Зрозуміло, що і засоби навчання сучасних дітей відповідають вимогам сьогодення.  На допомогу підручнику й зошиту,  ручці та олівцям прийшов сучасний цифровий засіб навчання,  такий як, наприклад, шкільний нетбук.

          На партах учнів 1-А класу Щасливського НВК лежить "чарівна скринька” – нетбук, найпотужніший інструмент навчання, який доводить кожному школяреві, що знання, вміння та навички з різних предметів він може застосувати на практиці. Придбати нетбук кожній дитині допомогли батьки учнів.

          Маленькі школярі потрапляють у захоплююче середовище пізнання незвіданого. Вони можуть використовувати свої нетбуки для  доступу до інформації та співпраці з іншими учнями, для перегляду матеріалів із вчительського ноутбука, які демонструються для всього класу з метою кращого усвідомлення навчального матеріалу, а також для створення своїх власних матеріалів. Вчитель може віддалено спостерігати або контролювати екрани школярів для впевненості в тому, що вони зайняті в свій робочий час виконанням безпечної і продуктивної роботи. Освітнє середовище «1 учень – 1 комп’ютер» дозволяє впроваджувати дистанційне навчання, розробляти ігрові методики засвоєння знань та здійснювати батьківський контроль за успішністю дитини.

          Цінним вважається цей пристрій тоді, коли учень навчиться створювати та залишати сліди своєї діяльності – малюнки, відредаговані тексти, презентації у своєму Portfolio.

         Тож починаємо навчання від простого — освоєння  клавіатури, та до більш складного — створення учнівських презентацій.

                                                                   Людмила Карпенко

вчитель 1-А класу

Адміністрація та вчитель дякують батькам за співпрацю та допомогу.

Переглядів: 724 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua