Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу, намагається запалити бажанням до творення чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці. 8 листопада для учнів 5 – 11 класів було організовано виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Український сувенір». На виставці були представлені цікаві та оригінальні роботи школярів: картини вишиті з бісеру, в’язання гачком та на спицях, авто моделювання, вироби з дерева, вітражі, вироби з паперу (квілінг) та багато іншого. ![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/78498980.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/16184223.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/00717310.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/28870019.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/15852910.jpg)
«Чарівний бісер» Як тільки не називають бісер – чарівний, загадковий, навіть живий. Бісер мандрував країнами з давніх-давен. Прагнення прикрасити себе, оселю, предмети побуту було одним із перших проявів художнього почуття. Протягом останніх 10 років бісерне рукоділля знову стало поширеним видомдекоративно-ужиткової творчості. ![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/46107030.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/66981389.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/81379594.jpg)
«В’язання гачком та на спицях» Багатьом дітям подобається в’язати гачком та спицями, а це вид мистецтва , при якому треба мати неабияку посидючість і терпіння. ![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/76132156.jpg) ![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/05277528.jpg)
«Вишивання» Вишивка в Україні завжди була одним з найбільш поширених різновидів народної творчості. Її витвори - це піднесений світ краси і фантазії, це мистецтво високої естетики, простого і разом з тим мудрого декоративного мислення. ![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/75292166.jpg)
![](http://goraschool.at.ua/_nw/0/47772282.jpg) |