Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Четвер, 22.02.2024, 00:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2013 » Листопад » 13 » Вітаємо!!
14:31
Вітаємо!!

Результати олімпіади з фізики 7-11кл

Вітаємо

переможців та призерів районної олімпіади

з фізики

 

7 кл. І місце – Глущенко Яну, Щасливський НВК, вчитель – Йовбак Ю.Ю.

         ІІ місце – Тихоплав Анастасію, Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Кисіль Н.В.

                          Сім Самсона, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Биковець О.І.

         ІІІ місце – Гуленко Ярославу, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Бумбар М.Г.

8 кл. І місце – Дудліна Ярослава, Щасливський НВК,вчитель – Йовбак Ю.Ю.

                         Ваганову Надію, Щасливський НВК,вчитель – Йовбак Ю.Ю.

         ІІ місце – Гопкало Ірину, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель - Бумбар М.Г.

         ІІІ місце – Волик Наталію, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Биковець О.І.

                           Стрельнікова Олександра, Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Кисіль Н.В.

                           Штаченко Марину, Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Убога А.П.

9 кл. І місце – Кобевко Наталію, Щасливський НВК, вчитель – Торбін Н.В.

         ІІ місце – Муху Артура, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Биковець О.І.

                          Лахно Владислава, Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Носулько В.А.

         ІІІ місце – Зубчук Анастасію, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Шульга К.Г.

                          Бабича Сергія, Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Кисіль Н.В.

                          Войтюк Богдану, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Бумбар М.Г.

                          Кузьбіду Валентину, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Курта П.Ф.

10 кл. І місце – Агеєву Анну, Щасливський НВК, вчитель – Торбін Н.В.

          ІІ місце – Лисенка Олега, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Биковець О.І.

          ІІІ місце – Скишибу Валентину, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель –                  Колотуша С.В.

                             Маловичко Анну, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Касян Г.Т.

                             Цвикора Віталія, Любарецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Гопкало Ю.А.

                             Старущенко Ольгу, Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Штефан Л.С.

11 кл. І місце – Зацарінного Руслана, Щасливський НВК,вчитель – Новохатько Л.Ф.

          ІІ місце – Мороз Миколу, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель –                  Колотуша С.В.

          ІІІ місце – Курилко Олену, Старинська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Биковець О.І.

                             Сопіцького Олександра, Гірська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Грабина Н.М.

                             Дехтяр Олександра – Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Балаш К.М.

                             Гавриленко Сніжану - Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель – Убога А.П.



Переглядів: 783 | Додав: Vik | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua