Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Понеділок, 22.04.2024, 10:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2013 » Грудень » 26 » Вітаємо призерів олімпіади з образотворчого мистецтва!
15:15
Вітаємо призерів олімпіади з образотворчого мистецтва!

Вітаємо призерів олімпіади з образотворчого мистецтва!

Результати олімпіади 2013-2014р.н. з образотворчого мистецтва

І місце

Микитюк Анастасія 6 кл. Щасливський НВК

Шитікова Наталія 6 кл. Старинська ЗОШ

Руда Ярослава 7 кл. Вороньківська ЗОШ

Бородавко Вікторія 7 кл. Щасливський НВК

Діброва Анастасія 8 кл. Щасливський НВК

Чумак Оксана 8 кл. Старинська ЗОШ

Григор Ольга 8 кл. Вороньківська ЗОШ

Меленевська Софія 9 кл. Щасливський НВК

Руденко Ліна 9 кл. Старинська ЗОШ

Циганок Юлія 10 кл. Старинська ЗОШ

Фокіна Людмила 10 кл. Старинська ЗОШ

Тригуб Олена 11 кл. Старинська ЗОШ

Григор Юлія 11 кл. Вороньківська ЗОШ

 

ІІ місце

Семенченко Анастасія 6 кл. Старинська ЗОШ

Кавова Калина 6 кл. Вишенська ЗОШ

Заєць Олександр 7 кл. Старинська ЗОШ

Удовенко Інна 8 кл. Старинська ЗОШ

Андросович Андрій 8 кл. Щасливський НВК

Борилюк Олександра 8 кл. Вороньківська ЗОШ

Тимошицький Роман 9 кл. Старинська ЗОШ

Золоторучко Ірина 9 кл. Вороньківська ЗОШ

Захарченко Анастасія 10 кл. Щасливський НВК

Джема Юлія 11 кл. Вороньківська ЗОШ

Тригуб Яна 11 кл. Сошниківська ЗОШ

Горшкова Аліна 11 кл. Вишенська ЗОШ

 

ІІІ місце

Висовець Марія 6 кл. В.Олександрівська ЗОШ

Гальченко Вікторія 6 кл. Гнідинська ЗОШ

Черня Яна 6 кл. Сошниківська ЗОШ

Жураковська Валерія 6 кл. Щасливський НВК

Алауі Діана 7 кл. Щасливський НВК

Варивода Анна 7 кл. Вишенська ЗОШ

Андросенко Діана 7 кл. Гірська ЗОШ

Бабенко Вікторія 7 кл. Глибоцька ЗОШ

Тільняк Анастасія 8 кл. Вишенська ЗОШ

Гуменко Ярослава 8 кл. Іванківська ЗОШ

Черпак Ольга 8 кл. Сошниківська ЗОШ

Чемерис Анна 9 кл. В.Олександрівська ЗОШ

Чищ Вікторія 9 кл. Вишенська ЗОШ

Аветісян Діана 10 кл. Щасливський НВК

Горбач Віталіна 10 кл. Вишенська ЗОШ

Ільченко Ірина 10 кл. Вороньківська ЗОШ

Давиденко Марія 10 кл. Вороньківська ЗОШ

Лазаренко Вікторія 11 кл. Щасливський НВК

Мороз Валентина 11 кл. В.Олександрівська ЗОШ

Переглядів: 823 | Додав: Vik | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua