Управління гуманітарного розвитку
Методичний кабінет   


Субота, 18.05.2024, 12:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Віртуальнийкабінет
Віртуальний кабінет виховної роботи

Новини Освіта.UA

Нова школа

Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Головна » 2014 » Листопад » 19 » Вітаємо з перемогою на районній олімпіаді з математики 6 -11 класи
17:13
Вітаємо з перемогою на районній олімпіаді з математики 6 -11 класи

Вітаємо

з перемогою на районній олімпіаді з математики 6 -11 класи

Підсумкова таблиця

6 клас

І місце Шиму Дмитра, учня Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І.

ІІ місце Чернюк Максима, учня Щасливського НВК, учитель Гучок Т.В.

ІІ місце Онофріюка Дмитра, учня Щасливського НВК, учитель Гучок Т.В.

ІІІ місце Хмиз Єлизавету, ученицю Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Набок М.І.

ІІІ місце Колошву Олександра, учня В.Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бойченко І.В.

ІІІ місце Зубчик Артема, учня Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Устименко Н.В.

 

7 клас

І місце Яворського Дмитра, учня Щасливського НВК, учитель Гучок Т.В.

ІІ місце Науменко Артема, учня Щасливського НВК, учитель Гучок Т.В.

ІІ місце Семенченко Анастасію, ученицю Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І

ІІІ місце Таманова Аріна, ученицю Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Колотуша С.В.

ІІІ місце Бабій Любов, ученицю Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Овсієнко В.М.

ІІІ місце Комнацьку Анастасію, ученицю Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Васик Г.М.

ІІІ місце Голуб Дарію, ученицю Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Тимців О.Я.

 

8 клас

І місце Ященко Марію , ученицю Щасливського НВК, учитель Столярчук Г.О.

І місце Маслюк Ярославу, ученицю Щасливського НВК, учитель Столярчук Г.О.

ІІ місце Сіма Самсона, учня Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І.

ІІІ місце Нікітіна Тимофея, учня Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Тимців О.Я.

ІІІ місце Максименка Артема, учня Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Касян Г.Т.

 

9 клас

І місце Макарченка Олександра, учня Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шарапа В.Г.

ІІ місце Ваганову Надію, ученицю Щасливського НВК, учитель Столярчук Г.О.

ІІІ місце Удовенко Ірину, ученицю Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І.

ІІІ місце Горшкову Аліну, ученицю Вишенської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Шевардіна Л.М.

 

10 клас

І місце Домілевського Олександра, учня Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І.

ІІ місце Кобевко Наталію, ученицю Щасливського НВК, учитель Гучок Т.В.

ІІ місце Семенову Марію, ученицю Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шарапа В.Г.

ІІІ місце Новохат Дарину, ученицю Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Набок М.І.

ІІІ місце Сапожнік Ірину , ученицю Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бромірська Ю.О.

 

11 клас

І місце Агеєву Анну, ученицю Щасливського НВК, учитель Блажко Ю.Ю.

ІІ місце Якимчука Владислава, учня Гірської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шарапа В.Г.

ІІІ місце Лисенка Олега, учня Старинської ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Білановська Л. І.

ІІІ місце Овсюхно Юлію, ученицю Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Наумовська К.В.

Переглядів: 1075 | Додав: Vik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Захищай свої права

Сайт існує

сайт СР

громади

Педпреса

Сайти

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

©Усі права захищено.Прохання при копіюванні матеріалів робити посилання на www.metodbr.at.ua