Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2012 » Травень » 07
Вороньківські школярі взяли участь у Всеукраїнських військово-патріотичних змаганнях, які проходили протягом 4 днів в смт. Гончарівське Чернігівської області, за програмою Мністерства оборони України. На території військової частини учні змагалися, тренувалися, відпочивали та просто спілкувалися з однолітками з інших регіонів України. Головною метою проведення таких змагань є формування поваги до військової професії, розвиток вмінь та бажань займатись військовою справою та залучення неповнолітніх до проектів, які в майбутньому можуть приносити користь особисто їм
...
Читати далі »
Переглядів:
670
|
Додав:
Vik
|
Дата:
07.05.2012
|
| |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722050063)
Онлайн всього: 20 Гостей: 20 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|