Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2014 » Жовтень » 14
Школа була його життям
В переддень Дня працівників освіти гостинне подвір’я Сошниківської школи зустрічало учнів та вчителів, вчителів-ветеранів, випускників різних років, жителів села, гостей. Саме тут відбулась знаменна подія – відкриття меморіальної дошки Л.І.Мартиненку, мудрому керівникові, справжньому Вчителю, людині з чуйним, «великим» серцем. 26 років життя він віддав нашій школі, 23 з яких очолював сільський храм науки (1975 – 1998 р.р.). Школа була його життям. А він - людиною високого інтелектуального розвитку, що передавала свої знання майбутнім поколінням. Завдячуючи його організаторським здібностям, юні сошниківці і їх наставники мали змогу побувати в багатьох куточках колишнього СРСР. А&
...
Читати далі »
Переглядів:
492
|
Додав:
Vik
|
Дата:
14.10.2014
| |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722047795)
Онлайн всього: 17 Гостей: 17 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|