Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2016 » Серпень » 25
Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна- єдина! Чудова природа дитячого садка " Ромашка" с.Щасливе в понеділок ввечері звеселилась зграйкою жовто - синіх голубів, птахів миру, яких колектив дитсадка розвішував на подвірї, готуючись до дитячого свята " Мій край чудовий -Україна ". Національно - патріотичне виховання в дитсадку " Ромашка"- це не обмежена в часі акція ,а постійна робота з дітьми. Педагоги розширюють знання дітей про Україну, її природу, історію й традиції народу. Ведучимина святі були вихованка Вероніка Білан та вихователь Ольга Нечепа. Діти розповідали вірші, які спонукають задуматись над тим, що ж таке Батьківщина, співали українських пісень, гралися в народні ігри. На свято завітав " Дід Панас ": пригостив усіх салом, погрався з дітлахами в народні ігри. Лисичка заг
...
Читати далі »
Переглядів:
496
|
Додав:
Vik
|
Дата:
25.08.2016
| |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722053003)
Онлайн всього: 13 Гостей: 13 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|