Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2023 » Червень » 15
Творча зустріч![](/GIF/2023/4/zobrazhennja_viber_2023-06-13_19-26-59-055.jpg)
13 червня 2023 року Головурівський ліцей радо вітав у своїх стінах вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, бібліотекарів Вороньківської ОТГ, які, з ініціативи головного спеціаліста Управління гуманітарного розвитку Чорноус О.В., прибули на зустріч з поетом, публіцистом, критиком, літературознавцем, перекладачем, літературним редактором, педагогом, членом - кореспондентом Міжнародної кадрової академії, членом Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Наукового товариства імені Шевченка, головою асоціації поетів - ронделістів України, Заслуженим працівником освіти України, " живим" класиком сьогодення Миколою Маркіяновичем Боровком.
П
...
Читати далі »
Переглядів:
81
|
Додав:
Vik
|
Дата:
15.06.2023
|
| |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722054033)
Онлайн всього: 13 Гостей: 13 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|