Меню сайту |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Віртуальнийкабінет |
![Віртуальний кабінет виховної роботи](//metodbr.at.ua/_ph/17/2/603057375.jpg?1551718291) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Новини Освіта.UA |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Нова школа |
![](https://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/banner_100x100.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Всеосвіта |
![Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.](https://vseosvita.ua/b/88-31.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|
Головна » 2016 » Вересень » 20 » День вшанування загиблих у вересні 1941 року
14:26 День вшанування загиблих у вересні 1941 року |
Відділ освіти Бориспільської РДА спільно з районною організацією Національної спілки краєзнавців України проводить День пам’яті, присвячений 75 річниці трагічних подій війни у вересні 1941 року.
20 вересня 2016 року на базі Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів методист РМК, вчитель історії, кандидат історичних наук, член Національної спілки краєзнавців України Бриль Л.М. провела з учнями 11 класу урок з історії України «Бойові дії в 1941-1942 рр. Відступ Червоної Армії».
Людмила Миколаївна наголосила: «На початку вересня 1941 року німецькі війська з півночі форсували Десну і в районі Кременчука Дніпро. Над військами Південно-Західного фронту нависла загроза оточення. Єдиним способом врятувати радянські війська від оточення було залишати Київ, але Сталін категорично заборонив це. Така ситуація дозволила німецьким військам у середині вересня завершити оточення київського угрупування радянських військ. Лише 17 вересня Ставка віддала наказ залишати Київ, але було вже пізно. Війська Південно-Західного фронту потрапили в оточення і були розгромлені. Загинуло практично все керівництво фронту на чолі з М.Кирпоносом. у полон потрапило 663 тис. червоноармійців. 19 вересня в Київ вступили німецькі війська. Незважаючи на поразку радянських військ в Україні та її окупацію, план «блискавичної війни» був зірваний».
Героїчний опір Червоної Армії… Близько 2 тис. воїнів захоронено в селі Артемівка, близько 600 та 900 – в селі Іванків на Бориспільщині.
Вчитель та учні 11 класу вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до Братської могили.
![img_2005](http://mirnoes.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_2005-1024x768.jpg)
![img_2009](http://mirnoes.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_2009-1024x768.jpg)
|
Переглядів: 508 |
Додав: porrter
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Захищай свої права |
![](//metodbr.at.ua/1.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайт існує |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
сайт СР |
![](https:/voronkivska-sr.gov.ua/images/banners/evrointegrasia_7.jpg) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
громади |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Педпреса |
![]( https://imzo.gov.ua/wp-content/uploads/2015/12/pedpresa-banner-200x100.jpg ) |
![](/.s/t/831/16.gif) |
Сайти |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/831/16.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722071467)
Онлайн всього: 9 Гостей: 9 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/831/16.gif) |
|