Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи
Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету, заступники директорів шкіл району на виїзному семінарі відвідали Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.А.Симоненка Лубенської районної ради Полтавської області. Кадука Микола Миколайович, директор школи, заслужений вчитель України розповів про модульну систему навчання в школі та про традиції навчального закладу. Багато питань виникло в ході розмови колег. Директор познайомив з кабінетом народознавства і запросив до музею В.Симоненка, де гості приторкнутися до життєпису В.Симоненка, поданого учнями та вчителями. Перегортаючи сторінки життя з дитячих років і до останніх хвилин життя поета, екскурсоводи демонстрували неповторні експонати.
З надзвичайними враженнями покидали музей та приміщення закладу.
Делегація відвідала будинок-музей в селі Біївці де народився український поет і журналіст, шістдесятник В.Симоненко.
![](/_nw/19/s78376695.jpg)
![](/_nw/19/s53660192.jpg)
![](/_nw/19/s16684882.jpg)
![](/_nw/19/s44176764.jpg)
![](/_nw/19/s57343597.jpg)
![](/_nw/19/s19533456.jpg)
![](/_nw/19/s64249069.jpg)
![](/_nw/19/s07030871.jpg)
![](/_nw/19/s68591111.jpg)
![](/_nw/19/s40075935.jpg)
![](/_nw/19/s96832210.jpg)
![](/_nw/19/s98100595.jpg)
![](/_nw/19/s93492888.jpg)
![](/_nw/19/s11097313.jpg) |