Вітаємо переможців ІІ (районного етапу олімпіади із зарубіжної літератури
7 клас
Сидоренко Володимир, вчитель Довженок В.В.. Дударківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 місце;
Потебенько Олександра, вчитель Довженок В.В., Дударківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце;
Скачко Дмитро, вчитель Файдюк А. М., Глибоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів - 2 місце;
Шаповал Олександра, вчитель Ткаченко Н. І., Старинська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце;
8 клас
Юшко Наталія, вчитель Довженок В.В., Дударківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 1 місце;
Оразова Айна, вчитель Ільницька О, П., ОНЗ Щасливський НВК – 2 місце;
Школа Євгенія, вчитель Файдюк А. М., Глибоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце;
9 клас
Подільчук Анна-Марія, вчитель Микитюк О, О., ОНЗ Щасливський НВК – 1 місце;
Омельченко Надія, вчитель Тичина Л. П., Кучаківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце;
Лишиленко Ангеліна, вчитель Файдюк А. М., Глибоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце;
Бурнадська Марія, вчитель Сухач Г. В., Гнідинська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце;
Давиденко Роман, вчитель Ільченко Л. В., ОНЗ Вороньківський НВК – 3 місце;
Лисенко Анастасія, вчитель Чубатюк Т. М., Іванківська ЗОШ І – ІІІ ступенів, - 3 місце;
Загребелько Анна, вчитель Долобан О. О., Ревніська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце;
10 клас
Моруга Марина, вчитель Богдан Н. І. , ОНЗ Щасливський НВК - 1 місце;
Чепурна Анастасія , вчитель Тичина Л. П., Кучаківська ЗОШ І – ІІІ ступенів - 2 місце;
Бакал Інна, вчитель Файдюк А. М., Глибоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів - 2 місце;
Мефопова Олександра, вчитель Довженок В. В., Дударківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 2 місце;
Шармар Анна, вчитель Ільченко Л. В., ОНЗ Вороньківський НВК – 3 місце;
Кияшко Тетяна, вчитель Бабій О. М., Гірська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце;
Горішний Максим, вчитель Левчук Н. М., Сеньківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце;
11 клас
Микитюк Анастасія, вчитель Тригуб І.А. , ОНЗ Щасливський НВК - 1 місце;
Орловська Надія , вчитель Орловська Л. Р., Мирненська ЗОШ І – ІІІ ступенів - 2 місце;
Нога Руслана, вчитель Файдюк А. М., Глибоцька ЗОШ І – ІІІ ступенів - 2 місце;
Новохат Наталія, вчитель Ткаченко Н. І., Старинська ЗОШ І – ІІІ ступенів - 3 місце;
Ромась Вікторія, вчитель Долобан О. О., Ревніська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 3 місце.
|