90-річчя від дня народження Олеся Бердника
18 квітня 2016 року у Вороньківській ЗОШ відбулось відкриття виставки нашого земляка, письменника, громадського й суспільного діяча Олеся Бердника. На відкриття прибуло багато гостей. Серед них рідні Олеся Павловича та багато тих хто знав його особисто.
В 2016 році виповнюється 90 років з дня народження О.Бердника. Дружина митця детально розповіла про плани родини в зв'язку з відзначенням цієї події.
![](http://voronkiv-school.at.ua/JPG/Pobut/Berdnik_vystav/1_500_dpi.jpg)
Левову частку роботи по збору матеріалу, його опрацюванню та донесенню до земляків провела наша колега, журналіст Лариса Василівна Громадська. Матеріалу дійсно настільки багато, що
...
Читати далі »